Krásna tehuľka Švidraňová: Pôrodom sa nestresujem

18.01.2018 11:00

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová očakáva narodenie jej prvého bábätka.

Energická ryšavka, ktorú televízni diváci poznajú zo seriálov Búrlivé víno či Panelák priznala, že prvé mesiace tehotenstva ju oberali o jej povestnú energiu. „Tým, že už pomaly končím piaty mesiac, som opäť aktívnejiša, unavenejšia som bola na začiatku tehotenstva. Ale musím priznať, že sa mi už napríklad skracuje dych, čo pociťujem pri speve a to ma upozorňuje na fakt, že by som mala viac oddychovať. Som veľmi aktívny človek a práve tehotenstvo ma učí spomaliť. Takže občas si naozaj len tak vyložím nohy na stôl a relaxujem,“ opisuje.

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová je v...
Herečka a speváčka Barbora Švidraňová je v piatom mesiaci tehotenstva. Autor: Dušan Kittler

Blížiacim sa pôrodom sa herečka nijako nestresuje. „Samozrejme, pýtam sa kamarátok, čo ma čaká a už si ho aj predstavujem. Je mi jasné, že každý pôrod je iný a každá žena ho zvládne po svojom. Ale hovorí sa, že speváčky mávajú pôrody jednoduchšie, lebo vedia dobre pracovať s bránicou a dychom, takže verím, že u mňa všetko pôjde ako po masle. Spolieham sa aj na intuíciu, som predsa žena a pôrod je prirodzená vec.“ Ako prezradila, pohlavie bábätka už pozná, ale informáciu si zatiaľ necháva pre seba.

Svoje rastúce bruško v pruhovanom tričku s veselým nápisom predviedla počas krstu novinky jej hereckej kolegyne Kristíny Farkašovej. Práve Švidraňová sa stala jednou z krstných mám knihy Som nový človiečik, vďaka ktorej môžu rodičia tvoriť knihu o svojej ratolesti od momentu, kedy sa o tehotenstve dozvedia.

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová (2....
Herečka a speváčka Barbora Švidraňová (2. vpravo) sa stala jednou z krstných mám knihy Som nový človiečik od Kristíny Farkašovej (2. zľava). Autor: Dušan Kittler

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Som nový človiečik #Kristína Farkašová #Barbora Švidraňová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk