Marek Fašiang miluje freeride! Sviatky tak budú plné adrenalínu

23.12.2017 11:00
Marek Fašiang
Marek Fašiang na uvedení prvej časti seriálu Oteckovia. Autor:

Seriálového nováčika Mareka Fašianga budú môcť televízni divácgi spoznať už začiatkom januára v novinke z produkcie Markízy, Oteckovia.

Séria má už nakrútených sedemdesiat dielov a tak sa sympatický herec teší na zaslúžené voľno. „Výroba seriálu sa skončila 21. decembra, následne sa pred kamery vraciame začiatkom januára,“ opisuje herec a pokračuje: „Teším sa, že od 22. decembra vypnem. Môj rok bol pracovne ťažký, okrem nakrúcania seriálu sa totiž venujem aj podnikaniu a tak si trocha voľna zaslúžim,“ opisuje Fašiang.

Vladimír Kobielsky a Natália Puklušová
		v...
Herečka
		Mária Havranová a Marián Mitaš 
		v...
+9Herečka Mária
		Havranová ako učiteľka v
		seriáli...

Ako strávi blížiace sa sviatky? „Vianoce prežijem doma v Bratislave a obdobie medzi sviatkami určite na horách,“ plánuje. Vzhľadom na fakt, že je nadšeným vyznávačom snoubordingu si sneh poriadne vychutná.

„Na snouborde jazdím od dvanástich rokov, takže ma to začalo ťahať aj k freeridu. Na Slovensku si preto často chodím zajazdiť do Jasnej, kde sú skvelé podmienky.“ Ako prezradil, freeride je nielen krásnym a adrenalínovým športom, ale občas aj poriadne nebezpečným. Zranenia sa totiž nevyhli ani jemu. „Za tie roky som ich už prekonal naozaj dosť. Mal som zlomenú lopatku, kľúčnu kosť, dokonca aj nohu. A zopár otrasov mozgu.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zima #Vianoce #Oreckovia #Marek Fašiang
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevzdávajte sa, nemajte strach, máte možnosť len vyhrať.
Rozvíjajte svoju myseľ a nebuďte lenivý použiť...

+ Pred vami je nový deň plný pozitívnej energie, využite ho naplno.
Nemusíte sa báť väčších výdavkov, všetko...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk