Blake Lively: Vyhýba sa skrytým kalóriám, do reštaurácií chodí zriedka

12.12.2017 15:00
Target Cat and Jack Launch Event
Herečka Blake Lively. Autor: ,

Manželka Ryana Reynoldsa je už dvojnásobnou mamou, ale na jej postavičke nezanechali tehotenstvá žiadne následky. Je štíhla ako prútik.

Ako prezradila pre americkú reláciu Extra, má rada športy, ktoré jej spôsobujú zábavu. Miluje bicyklovanie, turistiku – predovšetkým aktivity, ktoré sa dajú robiť vonku. Namiesto jogy či pilatesu sa tak zameriava skôr na pravidlený kardiotréning.

Aj výživa zohráva v jej rodine dôležitú úlohu. „Je jednoduchšie sa stravovať zdravo, ak jete najmä čestné produkty ako ovocie a zeleninu,“ uviedla pre spomínanú reláciu a dodala: „Snažím sa variť tak často, ako mi to čas dovolí.“ Stravovaniu v reštauráciách sa vyhýba, pretože v jedlách sú často skryté kalórie, ktoré sú pre postavu nebezpečné.

Ako prezradila pred časom pre magazín People, po druhom pôrode sa stravovala ešte o čosi prísnejšie, aby sa dostala späť do formy: „Ak trénujem, neprijímam priemyselne spracovávané potraviny, vyhýbam sa sóji aj gluténu. Bielkoviny, uhľohydráty a zelenina musia byť v mojom jedálničku v rovnováhe,“ ozrejmila.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #strava #cvičenie #Blake Lively
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše telo potrebuje vitamíny, doprajte mu ich v surovom stave.
Neviažte sa v práci zmluvou na dlhý čas,...

+ Bolesť brucha vám môže spôsobovať intolerancia na potraviny, preverte si to.
Buďte predvídavý, snažte sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk