0

Princ George písal Ježiškovi, na jeho zozname je len jedno želanie

01.12.2017 12:00
Princ George
Princ George. Autor: ,

List do rúk Santa Clausa v Helsinkách odovzdal otec 4-ročného chlapčeka, princ William.

Britský princ William je aktuálne na oficiálnej návšteve vo Fínsku, v hlavnom meste, v Helsinkách. Popri plnení si „dospeláckych“ povinností si však dvojnásobný otec našiel čas a zašiel aj na miestne vianočné trhy, na ktorých sa stretol s fínskym Santa Clausom. Práve jemu odovzdal zoznam prianí jeho 4-ročného syna Georgea.

Princ William navštívil v Helsinkách vianočné...
Princ William navštívil v Helsinkách vianočné trhy a Santa Clausovi odovzdal list želaní jeho syna, princa Georgea. Autor: Reuters, LEHTIKUVA

A čo si malý monarcha želal? Na zozname svietilo len jedno prianie, ktoré bolo napísané detskou rúčkou. Princ George chce policajné auto. Pod svoje želanie sa ešte aj podpísal. Santa Claus dal následne princovi Williamovi malý balíček, za ktorý poďakoval.

Zatiaľ, čo sa britský princ vybral na návštevu Fínska, jeho sympatická manželka sa v Londýne venuje množstvu charitatívnych podujatí. V stredu prišla do jednej z londýnskych základných škôl, kde spolu s deťmi pracovala v záhrade.

Vojvodkyňa Kate zasa navštívila jednu zá...
Vojvodkyňa Kate zasa navštívila jednu zá základných škôl v Londýne a spolu s deťmi sa venovala prácam v záhrade. Autor: Reuters, POOL

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #princ William #princ George #Helsinki

+ Začnite so zdravou stravou už dnes a výsledky sa dostavia rýchlejšie.
Ak po niečom dlho túžite, neváhajte...

+ Ste zdravý ako rybička nemáte sa čoho obávať.
Vaše jazykové schopnosti sú veľkým plusom vo vašej kariére,...