Tajomstvo super tela 41-ročnej Elsy Pataky: Cvičím od pätnástich

06.11.2017 17:00

Drobná herečka ohuruje svojou štíhlou postavou. Jej tajomstvom je joga aj fitness. Cvičí pravidelne.

Krásna Španielka, Elsa Pataky (41), je manželkou Chrisa Hemswortha a matkou ich troch spoločných detí. Ako si počas jej hektického dňa nájde čas aj na starostlivosť o svoju krásu? „Také chvíle si musím nájsť. Aj keď ste mamou, musíte vedieť povedať ‚Prosím, potrebujem čas pre seba‘. Zvyčajne si dám kúpeľ, na vlasy si urobím zábal a užívam si relax,“ opísala herečka v rozhovore pre austrálske vydanie magazínu Grazia.

Herečka Elsa Pataky sprevádzala na premiére...
Herečka Elsa Pataky sprevádzala na premiére manžela Chrisa Hemswortha. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

A hoci ako každá žena, aj ona si čas len pre seba vychutnáva, prioritou sú pre ňu deti. „Mojím hlavným záujmom sú naše ratolesti. Chcem byť 100-percentnou mamou,“ dodala.

Jej manžel, filmový predstaviteľ Thora, patrí medzi najsexi mužov planéty. Ako to vníma ona? „Je to pre mňa úsmevné, lebo je to môj manžel, vnímam ho inak. Pre mňa je sexi tým, aký je vo vnútri.“ Ako povedala pre magazín Women's Health, jej manžel úžasne varí. „Keď uložíme deti do postele, Chris sa pustí do varenia. Robí výborné mäso, ryby aj šaláty.“

Manželský pár Elsa Pataky a Chris Hemsworth sa...
Manželský pár Elsa Pataky a Chris Hemsworth sa spoločne objavili na gala venovanom austrálskym hercom. Autor: SITA/AP, Rob Latour

Ako 41-ročná má stále úžasnú postavičku, ktorá sa vyníma v niekoľkých kampaniach spodnej bielizne. „Mám rada šport aj fitness. Cvičím od mojich pätnástich narodenín, mám to rada. "Milujem jogu, pretože vás naučí, ako byť majstrom svojho tela aj duše,“ povedala pre Women's Health.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#jóga #jedlo #Elsa Pataky #Chris Hemsworth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyberajte pre svoje telo len overené prírodné produkty.
Mali by ste začať v práci recyklovať odpad, skúste...

+ Všetko si premyslite dva krát, obzvlášť veci okolo vášho zdravia.
Choďte si za svojimi snami a buďte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk