Títo herci sa bozkávajú najlepšie! Tvrdia ich slávne kolegyne

Redford, Depp aj Skarsgard očarili svojimi bozkami slávne herečky počas spoločnej práce.

06.10.2017 17:00
Jane Fonda Foto: ,
Robert Redford a Jane Fonda v Benátkach 2017.
debata

Robert Redford

O Redfordových mileneckých kvalitách je presvedčená jeho kolegyňa, Jane Fonda. V roku 1967 sa ako milenci stretli v slávnom filme Bosé nohy v parku, v tomto roku si spolu zahrali milencov opäť v snímke „Our Souls at Night“. „Žijem pre sexuálne scény s Redfordom,“ opísala s úsmevom herečka a dodala: „Skvelo sa bozkáva a bolo úžasné bozkávať sa s ním, keď som mala dvadsať a je to skvelé aj teraz, keď mám takmer osemdesiat," vyjadrila sa počas tohtoročného festivalu v Benátkach.

Robert Redford a Jane Fonda  prichádzajú na... Foto: SITA/AP, Domenico Stinellis
Robert Redford Robert Redford a Jane Fonda prichádzajú na premiéru filmu "Our Souls At Night" počas festivalu v Benátkach.

James McAvoy

Keira Knightely svojho kolegu vychválila vďaka filmu Pokánie. Ten vznikol síce už v roku 2007, na herečku však bozkávanie s Jamesom McAvoyom urobilo značný dojem a spomína ho v rozhovoroch doteraz.

Škótsky herec James McAvoy. Foto: SITA/AP, Jon Furniss
James McAvoy Škótsky herec James McAvoy.

Johnny Depp

Krásna francúzska herečka Marion Cotillard opísala Johnnyho Deppa ako chlapa, ktorý skvelo bozkáva po spoločnom účinkovaní vo filme Verejní nepriatelia (2009). Ale na JOhnyho Deppa mala slabosť aj Keira Knightely, ktorá s ním účinkovala v Pirátoch Karibiku. V milostných scénach ho uprednostňovala pred kolegom Orlandom Bloomom, ako uviedla pred novinármi.

Herec Johnny Depp. Foto: SITA/AP, Richard Shotwell
Johnny Depp Herec Johnny Depp.

Alexander Skarsgard

Očarená jeho bozkami zostala Lady Gaga potom, čo si s ním zahrala v klipe ku skladbe Paparazzi. Novinárom povedala, že by sa s ním rada bozkávala až do odpadnutia.

Herec Alexander Skarsgard v smokingovom saku... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Herec Alexander Skarsgard v smokingovom saku Thom Browne. Herec Alexander Skarsgard v smokingovom saku Thom Browne.

Zac Efron

Ashley Tisdale a takisto jeho ex, Vanessa Hudgens, majú na krásavca Zaca Efrona rovnaký názor – bozkáva sa najlepšie v celom Hollywoode.

Herec Zac Efron. Foto: SITA/AP, Powers Imagery
Herec Zac Efron. Herec Zac Efron.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #bozk #milenci #nakrúcanie #Robert Redford