Tajomstvo štíhlej postavy vojvodkyne Kate? Riasa spirulina

13.06.2017 17:00
Britain Royals
Vojvodkyňa Kate. Autor: ,

Vojvodkyňa Kate (35) patrí k najobdivovanejším a najsledovanejším ženám planéty.

Nielen prirodzený úsmev či husté vlasy patria k jej devízam. Štíhla postavička znesie akékoľvek šaty, vo všetkých totiž vyzerá výborne. Kate sa aj po dvoch deťoch stále chváli krivkami, ktoré jej môžu závidieť aj hollywoodske hviezdy. A pre časopis Marie Claire prezradila, čo za tým môže byť.

Hoci klasické anglické raňajky pozostávajú zo slaniny aj vajec, na tanieri dvojnásobnej mamy ich nevidieť. Ráno začína smoothie nápojom, ktorý je namixovaný z kelu, špenátu, šalátu, koriandru a čučoriedkového džúsu. A potom príde ešte jedna prísada – spirulina. Vo forme prášku ju nasype do nápoja, ktorý sa má postarať nielen o ranný prílev energie, ale aj o proteíny, vitamíny a aminokyseliny.

Čo je spirulina?

Ide o riasu, ktorá sa vyznačuje vysokým podielom vlákniny. Zároveň obsahuje až 18 rôznych aminokyselín, ktoré si telo nedokáže samé vyrobiť ale musí ich prijímať v potrave. Obsahuje jednu z najvyvších koncentrácií zeleného farbiva – chlorofylu zo všetkých rastlín. Aj preto je spirulina výrazný antioxidant, čím telu pomáha bojovať proti voľným radikálom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa #spirulina #Kate
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Poupratujte si dnes domácnosť, prospeje vám pohyb aj poriadok.
Osviežte si pamäť s angličtinou, budete ju...

+ Ani v horúcich teplotách nezabúdajte na teplý obed.
Nehľadajte dôvody prečo sa to nedá, nájdite riešenie...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk