Marcela Laiferová: V prírode nájdete úplne všetko

30.04.2017 17:00
Marcela Laiferová
Speváčka Marcela Laiferová. Autor:

Známa speváčka sa zaujíma aj o to, ako sa ľudia kedysi liečili len tým, čo našli v prírode.

Slovenská speváčka Marcela Laiferová vydala svoju druhú kuchársku knihu s názvom Ako si spríjemniť a okoreniť život. „Pani riaditeľka vydavateľstva mi povedala, aby som napísala konečne ďalšiu, že už nechce stále dotláčať tú starú. Tá mala naozaj veľký úspech,“ vysvetlila Laiferová.

Speváčka v knihe prináša okrem receptov aj niekoľko užitočných rád. „Vyberala som také najobľúbenejšie recepty z každého druhu. Sú tam polievky, mäsá, prívarky, veľmi veľa šalátov, dipov a pomazánok, zákusky a strašne veľa tam píšem o koreninách a zelenine. Zameriavala som sa hlavne na to, ako sa kedysi ľudia týmito vecami liečili. V prírode je totiž úplne všetko,“ poznamenala známa rodáčka z Petrovíc.

Knihu pokrstili vanilkovým cukrom fotografka Ivona Orešková, organizátor slovenských súťaží krásy Jozef Oklamčák, bývalý slovenský hokejista Jozef Golonka a riaditeľka vydavateľstva Ikar Valéria Malíková. „Aj keď som zástancom zdravého stravovania, nevyhýbam sa ani nezdravým jedlám. Na krst som zároveň doniesla na ochutnávku niekoľko vlastnoručne pripravených tort, tak mi vanilkový cukor prišiel taký vhodný,“ uviedla Laiferová.

#Marcela Laiferová #Ako si spríjemniť a okoreniť život
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nájdite si oporu v rodine a vyrozprávajte sa, povedzte čo vás trápi, neduste to.
Nezamdlievajte pri...

+ Večer si dajte pohár červeného vína, prospeje vám.
Neviete čo vás čaká, tak nestresujte dopredu, všetko...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk