Krásne modelky, ktoré očarili športovcov! Nečudo, len sa ne pozrite

16.01.2017 13:00

Izabel Goulart, Brooklyn Decker či Hannah Davis - porarilo sa im očariť slávnych športovcov. Nečudo, pozrite sa, ako vyzerajú!

Jedna z najznámejších modeliek sveta, ktorá sa dlhodobo drží na špici, čo sa zárobkov týka – Gisele Bündchen, stojí po boku hráča amerického futbalu, Toma Bradyho. Párik má spolu dve deti a manželmi sú od roku 2009.

Tom Brady s manželkou, Gisele Bundchen.
Tom Brady s manželkou, Gisele Bundchen. Autor: SITA

Aj ďalšia nádherná a slávna Brazílčanka, topmodelka Izabel Goulart, je partnerkou slávneho futbalistu. I keď jej vzťah s futbalistom Kevinom Trappom, hrajúcim za klub Paris Saint-Germain, trvá len rok.

Modelka Izabel Goulart.
Modelka Izabel Goulart. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Niekdajšia Miss Kalifornia, Nicole Johnson, žiari po boku slávneho plavca Michaela Phelpsa. Modelka a športovec si povedali „áno“ len nedávno, v roku 2016. To už bol na svete ich prvodorený syn.

Michael Phelps a jeho manželka Nicole Johnson...
Michael Phelps a jeho manželka Nicole Johnson na udeľovaní cien televízie BBC. Autor: Profimedia

Tmavovláska Ludivine Sagna, manželka francúzskeho futbalistu Bacaryho Sagnu hrajúceho za Manchester City, je takisto niekdajšou modelkou. Špecializovala sa najmä na predvádzanie spodnej bielizne. Sexi tmavovláska je už dvojnásobnou mamou.

Ludivine Sagna (vľavo) - manželka Bacaryho...
Ludivine Sagna (vľavo) - manželka Bacaryho Sagnu a Jennifer Giroud manželka Oliviera Girouda. Autor: SITA/AP, Martin Meissner

Brooklyn Decker zaujala najmä ako modelka z plavkového špeciálu Sports Illustrated. Z roly modelky však presedlala aj na herectvo. Blond kráska je manželkou tenistu Andyho Roddicka, s ktorým spoločne vychovávajú jedno dieťa. Pred oltár sa postavili v roku 2009.

Modelka Brooklyn Decker na titulke plavkového...
Modelka Brooklyn Decker na titulke plavkového vydania magazínu Sports Illustrated. Manželka tenistu Andyho Roddicka. Autor: Sports Illustrated

26-ročná modelka Hannah Davis takisto zaujala na titulke Plavkové špeciálu slávneho magazínu Sports Illustrated. V roku 2016 sa vydala za slávneho amerického bejzbalistu, Dereka Jetera.

Hannah Davis na obálke slávneho špeciálu...
Hannah Davis na obálke slávneho špeciálu magazínu Sports Illustrated. Autor: Sports Illustrated

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #Brooklyn Decker #Izabel Goulart #Hannah Davis #športovci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to so zdravou stravou, vaše telo potrebuje všetko.
Bude pred vami stáť veľmi dôležité...

+ Zabudnite na koláče, doprajete si ich nabudúce.
Nebuďte lenivý a dnes zvládnete viac ako si myslíte.