Pauhofová sa na Vianoce nestresuje: Vaľkám cesto a počúvam Sinatru

, 07.12.2016 07:00

Atmosféru Vianoc majú mnohí z nás radi už od detstva. Výnimkou nie je ani herečka Táňa Pauhofová.

Herečka Táňa Pauhofová.
Herečka Táňa Pauhofová. Autor: TV JOJ

„Odmalička sa nič nezmenilo. Vianoce boli pre mňa vždy zázračné obdobie. Rodina je vtedy spolu a keďže som rodinne založená, veľmi si to užívam,“ uviedla pre Pravda.sk. „Pre veľa ľudí sú Vianoce spojené so stresom a naháňačkami, ale je to vždy o tom, ako si to nastavíme sami,“ upozornila členka Slovenského národného divadla.

Ona sa vraj nestresuje a užíva si príjemné „tradície“ Vianoc. „To, že môžem ozdobovať stromček a medovníky a krášliť si domov, ma strašne baví. Nestresujem sa, prežívam radosť. Púšťam si Franka Sinatru, vaľkám cesto a mám pocit, že som na chate v Chamonix – je to proste pre mňa obdobie, keď mi je dobre,“ opísala svoje pocity zo sviatočného obdobia.

Hoci sa ako herečka objavila v niekoľkých vianočných rozprávkach, na seba sa doma nepozerá. „Ja nepozerávam televíziu. Ani počas Vianoc,“ prezradila 33-ročná ryšavka. Zaujímavosťou je, že kým k požehnaným sviatkom má vrúcny vzťah, koniec nového roka a Silvester ju až tak nebaví. „Párty, šampanské. Zabávať sa nasilu. To nevyhľadávam. Tento rok mám posledný deň roka až dve predstavenia. Strávim teda čas s kolegami a blízkymi priateľmi,“ vysvetlila.

Táňa Pauhofová poskytla pred pár týždňami aj veľký rozhovor ženskému magazínu MiA, novej prílohe denníka Pravda. Prečítať si ho budete môcť už o týždeň – budúcu stredu 14. decembra. Nové dvojčíslo magazínu MiA bude vložené ako vždy v novinách Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Pohoda #láska #vzťah #Vianoce #Táňa Pauhofová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite robiť veci, na ktoré ste pred tým nemali čas, pokúste sa začať športom.
Mali by ste myslieť na...

+ Zabudnite na stres a situácie, ktoré vás doňho dostávajú a uvoľnite sa.
V tomto období sa vám bude veľmi...