Som horúca krv, opisuje samu seba Kristína Svarinská

19.08.2015 13:00
Kristína Svarinská
Herečka Kristína Svarinská. Autor:

Mladá herečka si toto leto užlila svoje posledné školské prázdniny.

26-ročná herečka Kristína Svarinská si podľa svojich slov toto leto užívala svoje posledné prázdniny. „Tento rok som ukončila štúdium na vysokej škole a rozhodla som sa užiť si svoje posledné školské prázdniny. Práca príde na rad po nich,“ opísala.

Na jej hereckom konte pribudla koncom mája ďalšia úloha, talentovaná Slovenka si zahrala v rozprávke Alice Nellis Sedem zhavranelých bratov. Rozprávka okrem iného riešila aj to, akú silu môže mať vypovedané slovo v nesprávnej chvíli. Označila by Svarinská samú seba skôr sa horúcu krv či skôr sa kľudný typ človeka?

„Som horúca krv, konám aj hovorím skôr, ako nad vecami popremýšľam. A následne si to sama pred sebou odôvodňujem, prečo tom konala alebo hovorila tak či onak,“ prezrádza a dodáva: „Ale pomaly sa učím nad vecami skôr premýšľať. No v mojej povahe aj tak hrá temperament prím.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#prázdniny #Kristína Svarinská #temperament
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku