Pred 21 rokmi pobláznila Štěpána v Básnikoch a dnes? Ryšavá hriva je fuč, Slovenka Badinková na plese žiarila ako dokonalá diva

Medzi pozvanými hosťami 11. ročníka Česko-Slovenského plesu v Prahe sa objavila aj známa rodáčka zo Slovenska, ktorá sa v minulosti objavila v slávnej "básnickej" sérii.

02.02.2025 15:30
Herečka Michaela Badinková. Foto:
Herečka Michaela Badinková.
debata (3)

Reč je o herečke Michaele Badinkovej, rodáčky z Malaciek, ktorá sa v susednom Česku radí medzi najobsadzovanejšie televízne herečky. Dnes 46-ročná Michaela bola hviezdou seriálov ako Sestričky či Ordinácia v ružovej záhrade, opakovane sa vracia aj na filmové plátna. V roku 2025 bude mať premiéru film Prvá hviezda, v ktorom sa objaví.

Andrea Verešová a jej manžel Daniel Volopich. Čítajte viac Odhalená Simanová, najkrajšia žena sveta ako úchvatná socha a Verešová poriadne prekvapila. Na 11. Česko-Slovenskom plese sa zabávala smotánka

Zlom v kariére pôvabnej blondínky nastal už pred viac ako 20 rokmi, keď sa v roku 2004 objavila vo filme Dušana Kleina Ako básnici nestrácajú nádej. Vo štvrtom z filmov slávnej básnickej série o poetickom lekárovi Štěpánovi, ktorého si zahral Pavel Kříž, stvárnila Badinková pôvabnú ryšavku Aničku, ktorá mu zamotá hlavu.

Medzi hosťami 11. ročníka Česko-Slovenského...
Aj Lejla Abbasová sa objavila na...
+9Herečka Michaela Badinková.

Dnes – po viac ako dvoch dekádach – už by ste ryšavé kadere hľadali márne. Badinková nosí plavú farbu a aj kratší zostrih. Jej pôvab však zostal, ba čo viac – v sobotu večer sa radila medzi najlepšie oblečené dámy večera. Jej tajomstvo spočívalo v elegantnej jednoduchosti s príťažlivým detailom. Slovenka si obliekla čierne puzdrové šaty s aranžovaným bielym šálom okolo krku, ktorý pri chôdzi pôsobil ako naznačená vlečka. Nechýbali čierne rukavičky a ani luxusné šperky.

zväčšiť Herec Pavel Kříž a herečka Michaela Badinková... Foto: Profimedia
Herec Pavel Kříž a herečka Michaela Badinková Herec Pavel Kříž a herečka Michaela Badinková na zábere z roku 2003, po tlačovej konferencii k nakrúcaniu filmu zo série "Básnici".

V čiernej farbe sa však na 11. ročníku objavilo dám viacero. Podobná, no zdobnejšia bola napríklad Andrea Verešová či moderátorka Simona Simanová. Výber najzaujímavejších rób si pozrite v galérii TOP 12 rób vyššie. Celkovú módu žien a pánov z akcie a aj atmosféru 11. ročníka si pozrite v našej galérii nižšie.

Herečka Michaela Badinková.
Miss Universe Slovenskej republiky Kinga Puhová.
+61Medzi hosťami 11. ročníka Česko-Slovenského...

© Autorské práva vyhradené

Facebook X.com 3 debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #Česko-slovenský ples #Michaela Badinková #básnici #hviezdy po rokoch