Dokonalá hriva Evy Longorie? Nie je to žiadne tajomstvo, farbiť si musím vlasy každé dva týždne, vraví herečka

Jej hustá a zdravo pôsobiaca hriva je snom mnohých žien. Herečka Eva Longoria vám však ľahko vyvráti domnienku, že všetko je záležitosť matky prírody.

24.06.2024 09:41
Eva Longoria Foto: ,
Herečka a producentka Eva Longoria prišla v kreácii Alexandre Vauthier.
debata

Kráska známa zo seriálu Zúfalé manželky, ktorá sa v posledných rokoch presadila aj ako filmová a televízna producentka a režisérka, sa objavila v nedeľu večer na akcii Vogue World Event v Paríži. Okrem šiat od Alexandra Vauthiera a špičkovej formy opäť zaujala svojou nádhernou korunou krásy. Vlasy v tmavohnedom tóne, ktorý občas prebleskuje svetlejšími prameňmi, si však pýtajú pravidelnú starostlivosť.

Nemecká herečka Diane Kruger pózuje fotografom...
Herečka Ashley Park v kreácii Rahul Mishra.
+27Francúzsky herec Lucien Laviscount.

Ako Longoria pred časom uviedla pre magazín Allure, dedičnosť urobila svoje. „Vďaka mojej mame som zdedila sivé vlasy. Musím ich teda farbiť každé dva týždne,“ prezradila ešte minulý rok 49-ročná hollywoodska star. Okrem klasického farbenia vraj pravidelne používa prípravok na zafarbenie korienkov. „Je to bleskové a účinné. Nastriekate, učešete a do pár minút môžete vyraziť medzi ľudí,“ vysvetlila Longoria.

Herečka a producentka Eva Longoria prišla v... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
France Vogue World Arrivals Herečka a producentka Eva Longoria prišla v kreácii Alexandre Vauthier.

Samozrejme, okrem rýchleho pomocníka na maskovanie šedivých vlasov od korienkov sa herečka objavuje pravidelne aj v kresle svojho hair štylistu a koloristu. Domáce ošetrenie potom vraj stojí predovšetkým na výžive. Pravidelne si aplikuje vlasovú masku na lesklé a zdravo pôsobiace pramene. Určite je veľkou výhodou, že sa radí medzi herecké hviezdy a tak má k dispozícii tím špičkových profesionálov, ktorí sa o ňu starajú v prípade spoločenských udalostí či pracovných aktivít.

Prúžkovaný vzor je aj dominantou letnej kolekcie značky Fendi. Čítajte viac Dokonalý vzor pre letné dni je prúžkovaný! Kabelky či espadrilky, s týmito tipmi budete super štýlová

Longoria však dodáva tiež, že vlasovú starostlivosť nepodceňuje ani vtedy, keď nemusí do práce a o vlasy sa stará sama. Akurát sa vtedy snaží eliminovať všetky stylingové prípravky a vlasy nimi nezaťažuje. Stačí šampón (zásadne bez sulfátov), maska a styling pomocou hrebeňa či kefy. Jej veľkou výhodou je, že má prirodzene zvlnené vlasy, takže aj bez komplikovaného stylingu vyzerajú príťažlivo a takmer akoby ich upravila u kaderníka.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vlasy #krása #Eva Longoria #starostlivosť #účes

+ Očakávajte príjemný deň, využite počasie a zájdite k vode, zaplávajte si.
Analyzujte svoje výdavky, aby ste...

+ Zdá sa, že zabúdate na svoje zdravie, čo by sa vám mohlo vypomstiť.
Vyhýbajte sa zbytočným nákupom, aby...