Keď pominul ošiaľ z princeznej Kate, objektívy mierili na vojvodkyňu Sophie! Na balkóne paláca žiarila v trendovej farbe sezóny

59-ročná Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu, na podujatí Trooping the Colour naozaj žiarila. Mala na sebe žltý model šiat aj fascinátor v rovnakom odtieni.

17.06.2024 17:00
Britain Trooping The Color Foto: ,
Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu, zažiarila na Trooping the Colour v slnečne žltých šatách značky Beulah. Po jej boku princ Edward.
debata

Zatiaľ, čo princezná Kate na prehliadke „Trooping the Colour“ očarila v bielo-čiernej kombinácii farieb a siahla po recyklovaných šatách zo svojho šatníka, 59-ročná Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu, sa ukázala v celkom odlišnom looku.

zväčšiť Princ William a princezná Kate, princ Louis,... Foto: SITA/AP, Alberto Pezzali
Britain Trooping The Color Princ William a princezná Kate, princ Louis, princ George, princezná Charlotte, Kráľ Karol III., kráľovná Camilla, Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu a princ Edward a Lady Louise Windsor na balkóne Buckinghamského paláca po slávnostnej prehliadke Trooping the Color.

Aj manželka princa Edwarda je známa skvelým vkusom, na balkóne Buckinghamského paláca sa ukázala vo veľmi trendovej farbe sezóy. Slnečné žlté maxi šaty značky Beulah v hodnote 620 libier mali krémový citrusový odtieň, jemne nazberané rukávy zakončené volánmi a ozdobné gombíky na boku. Svoj slávnostný vzhľad doplnila fascinátorom v rovnakej farbe, ktorý bol ozdobený sieťovinou. Výrazným šperkom očarujúcej blondínky boli zlaté náušnice.

zväčšiť Lady Louise Windsor mala na sebe štýlové... Foto: SITA/AP, Alberto Pezzali
Britain Trooping The Color Lady Louise Windsor mala na sebe štýlové modro-biele kvetinové šaty a bledomodrý klobúk, ktorý si požičala od mamy.

Počas sprievodu Sophie sedela v koči spolu so svojou dcérou, Lady Louise Windsor, ktorá mala na sebe štýlové modro-biele kvetinové šaty a bledomodrý klobúk, ktorý si požičala od mamy. 20-ročná Louise takisto zaujala objektívy výraznou módnou voľbou.

Princ William a princezná Kate, princ Louis,...
Princ William a princezná Kate, princ Louis,...
+13Princ William a princezná Kate, princ Louis,...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sophie #vojvodkyňa z Edinburghu #Trooping the Colour

+ Očakávajte príjemný deň, využite počasie a zájdite k vode, zaplávajte si.
Analyzujte svoje výdavky, aby ste...

+ Sústreďte sa na svoje silné stránky, stavajte na tých a na slabé zabudnite.
Skúste nové spôsoby...