Luxusné leto s prúžkami, kožou aj šperkmi - pozrite sa, akú inšpiráciu ponúka slávny taliansky ateliér

Archív slávneho talianskeho ateliéru Fendi je taký bohatý, že neustále ponúka odhaľovanie nových kódov a ich reinterpretáciu. Ponúka ich aj nová, špeciálna letná kolekcia.

01.06.2024 00:00
Fendi, leto 2024, Summer Collection Foto:
Letná kolekcia talianskeho ateliéru Fendi láka na pláž.
debata

Exkluzívne zábery, ktoré môžu poslúžiť ako inšpirácia pre naše čitateľky a čitateľov, jasne naznačujú, že značka opäť pracuje s tradičným logom. Odevy s jeho použitím majú výrazný zásah u cieľovej skupiny, ktorá rada deklaruje príslušnosť ku konkrétnej značke. Azda ešte zaujímavejšie sú však detaily a odkazy, ktoré sú podprahovejšie, viac skryté, no pre znalcov zároveň veľmi jasne čitateľné.

Dánska kráľovná Mary Čítajte viac Lepšiu sukňu na leto nenájdete: Dokonalý kúsok nosí aj dánska kráľovná Mary, máme pre vás 13 inšpirácií

Prúžkovaný vzor Pequin sa radí medzi dedičstvo dlhoročného pôsobenia ateliéru na trhu s luxusnou módou a tiež odkazuje na dlhoročné obdobie, keď pre Fendi tvoril Karl Lagerfeld.

Letná kolekcia talianskeho ateliéru Fendi láka...
Nová letná kolekcia značky Fendi na...
+9Letná kolekcia talianskeho ateliéru Fendi láka...

Doplnky – najmä kabelky, ktoré má pod palcom Silvia Venturini Fendi, sú rovnako umiestnené v zozname dnes už kultových kúskov. Modely ako Peekaboo, Baguette, ale aj nové interpretácie dámskej kabelky – napríklad plážový model či nedávno uvedené Origami sa dočkali reinterpretácie v letnej farebnosti.

zväčšiť Letná kolekcia talianskeho ateliéru Fendi láka... Foto: FENDI
Fendi, leto 2024, Summer Collection Letná kolekcia talianskeho ateliéru Fendi láka na pláž.

Využívajú sa odtiene plážového piesku a odrazu rozpáleného slnka v žulových chodníkoch či pieskovcoch. Nechýba ani modrá, ktorej tóny zase pripomínajú tóny mora, ale tiež odrazy v rímskych fontánach. K tomu všetkému nechýbajú ani doplnky v podobe typicky letných prvkov ako klobúky, šatky či dokonca vejáre. A všetko korunujú šperky a slnečné okuliare. Viac si pozrite v galérii.

Pozrite si tiež
Módu som mala v krvi, ale najprv som šla na strojárčinu
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #leto #kolekcia #inšpirácia #Fendi #prúžky #Baguette #Peekaboo

+ Pomáhanie iným ľuďom zvyšuje pocit zmyslu života a vnútornú spokojnosť.
Skutočne nemusí byť všetko podľa vašich...

+ Práca s ľuďmi vás dosť vyčerpáva, skúste ju obmedziť aspoň na krátku chvílu.
Aktívne počúvanie a komunikácia sú...