Lepšiu sukňu na leto nenájdete: Dokonalý kúsok nosí aj dánska kráľovná Mary, máme pre vás 13 inšpirácií

Radí sa medzi najlepšie oblečené členky kráľovských rodín a nesklamala ani pred pár dňami. Dánska kráľovná Mary sa objavila na globálnom summite venovanom módnemu priemyslu. A bola super štýlová.

30.05.2024 00:00
Dánska kráľovná Mary Foto: ,
Dánska kráľovná Mary na zábere z podujatia Global Fashion Agenda Federica Marchionni v Kodani. Očarila hodvábnou sukňou s výraznou florálno-abstraktnou potlačou.
debata

Manželka kráľa Frederika si obliekla zavinovaciu blúzku v slivkovej farbe, ale ešte väčšiu pozornosť získala jej sukňa. Hodvábny model s výraznou potlačou, v ktorej sa mixovali florálne a abstraktné motívy, už predviedla aj v minulosti. Návrat k tomuto odevu sa jej však vyplatil. Bola kráľovnou nielen oficiálne a podľa titulu, ale aj v rámci štýlu.

Saténová sukňa s florálnou potlačou Zara,...
Saténová sukňa s potlačou Zara, predáva sa za...
+10Hodvábna sukňa s florálnou potlačou Munthe,...

Inšpiráciou pritom môže manželka dánskeho kráľa slúžiť aj iným ženám. Sukňa v midi dĺžke s výraznou potlačou je totiž trendovým prvkom aktuálnej sezóny (a bodovala aj v minulých rokoch). Základom je ľahký, splývavý a elegantne pôsobiaci materiál. Hodváb alebo v prípade menšieho rozpočtu na módne vychytávky satén či viskóza tvoria základ pre ohurujúce potlače.

zväčšiť Nariasená sukňa s abstraktnou grafickou... Foto: archív značky
Nariasená sukňa s abstraktnou grafickou potlačou Touché Privé Nariasená sukňa s abstraktnou grafickou potlačou Touché Privé, predáva Zalando.sk za 59,95 eura.

Strihovo môže byť sukňa kruhová, riasená v páse, plisovaná alebo aj asymetrická. Základom je, aby ste pri jej nosení zvýraznili a definovali driek a podporili elegantný rozmer správnou obuvou – áno, budú to skôr lodičky a podpätky ako tenisky. Rovných 13 inšpirácií z rozličných cenových hladín nájdete v galérii.

Letné šaty, ktoré chcete mať v šatníku
Video
Zdroj: Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #sukňa #hodváb #satén #kráľovná Mary #jar/leto 2024

+ Skúste rôzne alternatívy cvičenia, zmena vám len prospeje.
Máte zlý deň, to sa stáva, len nedopusťte, aby nebol...

+ Vyhýbanie sa fajčeniu a iným toxickým návykom predlžuje život.
Zodpovednosť vás posunie vyššie, len je tažké sa...