Úchvatná Longoria, Demi Moore ako ikona štýlu či členky poroty v luxuse za milióny: Toto je 30 najkrajších rób Cannes

Filmový festival sa skončil, bilancovať sa bude nielen na poli filmovom, ale aj tom módnom. Ako dopadol 77. ročník z hľadiska garderóby prítomných dám? Na jednotku, tvrdíme my...

28.05.2024 00:00
Eva Longoria Foto: ,
Eva Longoria v kreácii Elie Saab Haute Couture pózuje fotografom.
debata (3)

Za uplynulé bezmála dva týždne sa každý večer červený koberec plnil hviezdami z oboch strán Atlantiku, prišli slávne herečky, ale aj ich menej známe kolegyne. Speváčky či supermodelky, influencerky, ale aj dámy, ktoré sa živia umením – na premiérach a sprievodných akciách sa objavila pestrá plejáda hostí.

Vincent Cassel a herečka Diane Kruger Čítajte viac Jeden večer so slávnou kolegyňou, druhý s mladučkou priateľkou. Je jasné, koho spoločnosť si Cassel užil viac, veď sú ako pubertiaci...

Pestrý bol však aj ich výber večerných rób a spoločenských odevov, ktorými sa snažili zaujať všade prítomných fotografov a médiá. Medzi dámami, ktoré je jednoducho nutnosťou spomenúť, nechýbala tento rok americká herečka Demi Moore. Azda aj preto, že bola prítomná takmer celý festival a predviedla niekoľko ukážkových podôb – či už išlo o róbu Loewe v snehobielej farbe, alebo žltú kreáciu Oscar de la Renta.

Eva Longoria pózuje fotografom v luxusných...
Herečka Demi Moore v kreácii Oscar de la Renta...
+27Herečka a členka poroty Lily Gladstone sa...

Štylisti tvrdo pracovali pri prípravách členiek poroty – jej prezidentka Greta Gerwig žiarila a zakaždým prekvapila úplne iným štýlom. Vydarili sa jej najmä voľby z dielne Armani Privé či Chanel, jej kolegyňa Lily Gladstone zase ohúrila v kreácii Balenciaga.

Topmodelka Izabel Goulart v kreácii Armani Privé. Foto: Profimedia
Topmodelka Izabel Goulart v kreácii Armani Privé. Topmodelka Izabel Goulart v kreácii Armani Privé.

To je však iba zlomok zostavy, ktorá sa dostala do nášho výberu tridsiatich najkrajších rób. Viete, prečo medzi nimi nechýba napríklad polonahá Bella Hadid, supermodelky Rosie Huntington-Whiteley či Izabel Goulart alebo herečka Anya Taylor Joy z filmu Furiosa? Lebo vyzerali úchvatne. Pozrite si ich v našej galérii.

Návrat k dianiu v Cannes môžete tiež urobiť prostredníctvom našich galérií z uplynulých dní. Nájdete ich na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #róba #Eva Longoria #móda #Cannes #Salma Hayek #Demi Moore #najlepšie oblečené

+ Buďte otvorení novým skúsenostiam, prinášajú nové perspektívy a inšpiráciu.
Dávajte si pozor, aby ste sa...

+ Potrebujete vyváženú stravu počas celého dňa, nezabúdajte na to.
Financie máte zaobstarané ešte na dlho,...