Hľadáte ideálne slnečné okuliare na novú sezónu? Inšpirujte sa modelmi, aké nosí Demi Moore či Cate Blanchett, pristanú aj vám

Ochrana zraku v horúcom a slnečnými lúčmi nabitom počasí je mimoriadne dôležitá. Vedia to dobre aj hviezdy, ktoré sa momentálne nachádzajú na slnkom zaliatej francúzskej Riviére.

20.05.2024 12:30
Uma Thurman Foto: ,
Herečka Uma Thurman so slnečnými okuliarmi Celine na filmovom festivale v Cannes.
debata

Filmový festival v Cannes prilákal stovky známych osobností, väčšinu z nich potom fotografi zvečnili pri oficiálnych povinnostiach, pózovačkách na foto-termínoch, ale tiež napríklad paparazzovsky – v uličkách mesta či na terase predražených reštaurácií.

Herečka Zoe Saldana a jej slnečné okuliare na...
Herečka Cate Blanchett s obľubou nosí rovnaký...
+7Herečka Uma Thurman so slnečnými okuliarmi...

Spája ich však jedno – známe dámy dobre vedia, že zrak si treba chrániť. A tiež, že slnečné okuliare sú dôležitou súčasťou štýlu a imidžu. Hoci aj v tomto biznise fungujú trendy a každý rok sa niektorý z nich dostane k nadvláde, pri herečkách je jasné, že vyberajú najmä to, čo im pristane. Experimentujú občas s farbou či rámami, ale pri tvaroch zvyknú byť verné klasike.

Selena Gomez Čítajte viac Dokonalá červená romantika podľa Seleny Gomezovej: Týmto šatám patrí leto, máme pre vás tipy za pár eur

Aké slnečné okuliare nosí Demi Moore, herečka Uma Thurman či dvojnásobné držiteľky Oscara Cate Blanchett a Emma Stone? Slnečná ochrana zraku pre dámy každého veku – nájdete ju v našej galérii. Stojí za inšpiráciu.

Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...
debata chyba
Viac na túto tému: #móda #Cannes #Demi Moore #trend #slnečné okuliare #Emma Stone #MFF Cannes

+ Cvičte pravidelne, aby ste dosiahli lepšie výsledky a udržali sa v kondícii.
Šetrite pravidelne, aby ste si...

+ Ranné cvičenie vám pomôže dosiahnuť dobrú kondíciu a hlavne náladu.
Nemôžete sa uspokojiť len so snívaním,...