Pamätáte si ju ešte takto? Jubilantka Fialová v luxuse od Versace, v antickej róbe ako bohyňa či v nežných volánoch. Napokon skončila pri...

Herečka Zuzana Fialová nepatrí len medzi najvýraznejšie zjavy filmového, televízneho a divadelného prostredia na Slovensku. Jubilantka, ktorá oslavuje okrúhle narodeniny, sa za roky v brandži môže pýšiť aj statusom módneho chameleóna.

17.05.2024 08:49
Herečka Zuzana Fialová na zábere z tanečnej šou... Foto:
Herečka Zuzana Fialová na zábere z tanečnej šou Let´s Dance.
debata

Pre rodáčku z Bratislavy, ktorá sa objavila v množstve populárnych televíznych projektov, sa jedným z najplodnejších období – čo sa módneho štýlu týka – stalo nepochybne obdobie od roku 2006. Vtedy zvíťazila v súťaži Let's Dance, kde sa jej naplno otvorili brány k masovej televíznej popularite. A tiež mnohým novým projektom.

ZAK 9296 Čítajte viac Zvodná Pocisková, chameleón Vinczeová či Marcinkovej bezchybná elegancia: Toto je 25 najlepšie oblečených hviezd z Let's Dance! Nechýbajú ani páni z Dunaja

Ako moderátorka si následne otestovala svoje schopnosti v tanečnej šou a priestor pred televíznymi kamerami sa stal zároveň aj miestom variability a premenlivosti jej štýlu. Spolupracovala na ňom napríklad aj so štylistkou Zuzanou Kanisovou, z domácich dizajnérov ju obliekal Fero Mikloško či Michaela Ľuptáková, no herečka Slovenského národného divadla s obľubou siahala aj po luxusných kúskoch.

Herečka Zuzana Fialová s elegantným výčesom na...
Záber z roku 2007 z festivalu Berlinale: Zuzana...
+21Herečka Zuzana Fialová vyzerala v šatách značky...

Dodnes medzi najpôvabnejšie looky patria žlté tubové šaty Versace s dezénom krokodílej kože, v ktorých Fialová predviedla svoje „atypické“ JA a žiarila pred objektívmi. Na moderátorskom (a neskôr aj porotcovskom) poste v šou Let's Dance zase dostali priestor veľkolepé róby. Herečka zaujala napríklad čiernou kreáciou s XXL mašľou na ramene, ale tiež róbou v limetkovej zelenej na jedno rameno lemovanou zlatou výšivkou. Antický štýl jej mimoriadne pristal.

Herečka Zuzana Fialová vyzerala v šatách značky... Foto: Zdeno Gáfrik
Zuzana Fialová Herečka Zuzana Fialová vyzerala v šatách značky Versace veľmi pôvabne.

Ako reprezentantka umeleckej obce a mimo pozornosti televíznych kamier sa však Zuzana veľmi často vracala (a dodnes tak robí) ku svojej milovanej čiernej. Táto farba sa jej šatníkom nesie od štartu kariéry až dodnes a vlastne by ju bolo možné nazvať aj signifikantnou. Viac si však už pozrite v našej galérii, kde nájdete aj zábery staré bezmála dve dekády.

Zuzana Fialová Čítajte viac Zuzana Fialová: Výrazná herečka, úspešná režisérka aj talentovaná tanečnica. Dnes slávi 50. narodeniny

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #Zuzana Fialová #inšpirácia #ako sa menila

+ V hlave sa vám rodia vynikajúce nápady, je na vás či ich zrealizujete.
Od práce by ste si mali dať na dlhšiu...

+ Potrebujete vyváženú stravu počas celého dňa, nezabúdajte na to.
Financie máte zaobstarané ešte na dlho,...