Supermodelka Naomi si obliekla šaty staré 28 rokov. Ako v nich vyzerá dnes? Trúfla si aj na priehľadnú sukňu a mnohým padli sánky...

K popularite trendu vintage a archívnych modelov sa najnovšie pridala aj supermodelka Naomi Campbell. Na festivale v Cannes prekvapila róbou, ktorá by už pokojne mohla visieť v múzeu.

16.05.2024 09:00
Naomi Campbell Foto: ,
Topmodelka Naomi Campbell sa objavila v šatách z dielne Chanel Haute Couture, ktoré predvádzala prvýkrát v roku 1997.
debata (1)

Britská rodáčka a jedna z najslávnejších modeliek histórie si na slávnostnú premiéru novinky Furiosa obliekla model z dielne francúzskeho ateliéru Chanel. S ním už roky spolupracuje a tak ako má dobré vzťahy s jeho kreatívnou šéfkou Virginie Viardovou, patrila aj k blízkym priateľkám zosnulého Karla Lagerfelda.

Anya Taylor-Joy Čítajte viac Krásou vyrážala dych, ale zatieniť sa nenechal ani jej kolega. Najsexi muž planéty Hemsworth vzal do Cannes očarujúcu manželku

Práve z jeho kolekcie pochádza aj model čiernych šiat s volánmi a semitransparentným materiálom, ktoré zdobia perlové ramienka. Vznikol v roku 1996 a v rovnakom roku ho Naomi aj prezentovala na júnovej prehliadke v Paríži. O 28 rokov neskôr, teda v máji 2024 sa dvojnásobná mama stále pýši figúrou supermodelky, ktorá môže nosiť aj modely zo skrine, ktoré v nej visia celé dekády. Ba čo viac, Campbell stále vyzerá akoby sa jej čas ani nedotýkal.

Supermodelka Naomi Campbell na zábere z roku... Foto: Pierre VERDY / AFP / AFP / Profimedia
Naomi Campbell Supermodelka Naomi Campbell na zábere z roku 1996 v Paríži, keď prezentovala model z dielne Chanel od dizajnéra Karla Lagerfelda.

Na slávnostnú premiéru známa kráska dorazila v spoločnosti štylistu Lawa Roacha, ktorý je známy najmä spoluprácou s herečkou a speváčkou Zendayou. Aj on bol od hlavy po päty odetý v značke Chanel.

Jane Fonda Čítajte viac Hollywoodska babička, pri pohľade na ktorú padne sánka: Jane Fonda ohúrila v Cannes. Ukázala, čo sa dá robiť s vráskami aj sivými vlasmi

Roach veľmi často siaha do archívov pri obliekaní svojich klientiek a tak aj vďaka nemu môžu fanúšikovia a svet obdivovať kreácie, ktoré už pomaly zapadali prachom zabudnutia. Ale tiež krajčírske majstrovstvo a dizajnérsky talent slávnych, dnes už často zosnulých tvorcov. Dianie z červeného koberca v stredu večer si pozrite v galérii.

Herečka Anya Taylor-Joy na slávnostnej premiére...
Bývalá Miss Francúzska Iris Mittenaere.
+28Herečka a členka poroty Eva Green pózuje v...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #róba #šaty #Cannes #Naomi Campbell #Chanel #MFF Cannes

+ Vaša zdravotná stránka je na tom veľmi dobre, naďalej sa o seba starajte.
V práci sa vám bude výnimočne dariť,...

+ Práca s ľuďmi vás dosť vyčerpáva, skúste ju obmedziť aspoň na krátku chvílu.
Aktívne počúvanie a komunikácia sú...