Krása zachráni svet, hovorí Zuzana Kanisová. Postarala sa o to aj sama, navrhla šaty pre Vinczeovú a Hlaváčkovú

Jedna ako trblietajúca sa soška, nebojácna a krásna žena v luxusnom brnení, druhá odetá do sexy a rafinovej kombinácie smokingového kabátika a kratučkých šortiek - Lucia Hlaváčková a Adela Vinczeová boli hviezdami červeného koberca Let's Dance.

06.05.2024 08:30
debata
Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová... Foto: TV Markíza
trio Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová (vľavo), moderátorka Lucia Hlaváčková (v strede) - obe v kreácii od Zuzany Kanisovej (vpravo). Známa slovenská štylistka sa po 15 rokoch vrátila k dizajnu odevu a kreáciu pre obe dámy sama navrhla.

Výnimočným na podobe dvojice dám a tvárí tanečnej súťaže počas záverečného večera bol však ešte jeden fakt. O ich podobu sa opäť postarala štylistka Zuzana Kanisová. Tentoraz však nie ako žena, ktorá odevy vyberá a kombinuje u iných tvorcov, ale sama ako návrhárka. Kanisová sa po pätnástich rokoch vrátila k módnemu dizajnu.

Adela Vinczeová Čítajte viac Najsexi podoba Adely Vinczeovej, akú ste videli... Má ju na svedomí žena, s ktorou robí roky, toto prezradila o nej moderátorka

„Som rada, že som sa k tomu odhodlala. Otázka, že by som mala niečo navrhnúť, tu bola už dlho. Odmietala som rozličné ponuky, ale môj kamarát Miško Borec opäť na mňa zatlačil a som si povedala, že teraz je možno tá skvelá príležitosť,“ vysvetlila pred kamerou TV Pravda Kanisová. Vychádzala z toho, čo miluje v móde ona sama. „Sú to veci, ktoré sú elegantné, ktoré sú jednoduché, ale zároveň šik. Odevy, kde sa kombinuje pánska móda s dámskou módou a to sa prejavilo aj na type oblečenia,“ pokračovala štylistka a dizajnérka.

Krása zachráni svet, hovorí Zuzana Kanisová. Postarala sa o to aj sama, navrhla šaty pre Vinczeovú a Hlaváčkovú
Video
Zdroj: TV Pravda

Spojenie ženských a maskulínnych prvkov bolo jasne viditeľné vo Vinczeovej smokingovom dekonštruovanom looku so šortkami a distingvovanými flitrami použitými v šerpe. Podprahový náznak maskulínnosti ponúkol zase materiál šiat Lucie Hlaváčkovej, ktoré zblízka naozaj pôsobili ako brnenie, no uchovávali si večerný glamour a pôvab. Všetko ukážkovo doplnili luxusné šperky Roberto Coin, ktoré špeciálne na tento večer priniesli do Bratislavy. Pri otázke na ochranku sa štylistka zasmiala. „Bodyguardov nepriznávame, ja mám rada tichý luxus.“

Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová v...
Moderátorka Lucia Hlaváčková v kreácii od...
+31Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová...

Kanisová prezradila, že do podoby oboch modelov „vydestilovala“ trochu seba samej. „Ide o modely, ktoré by som si obliekla aj ja sama. Povedala som si, ak mám niečo urobiť, tak chcem urobiť niečo, čo je osobné, čo stopercentne zodpovedá môjmu vkusu. Pri štylistickej práci je záber oveľa širší, tam sa pracuje s trendmi, strihmi, farbami, tam nemôže byť všetko čierne alebo strieborné, ale navrhovať je oveľa osobnejšie ako stajlovať,“ uviedla v našom rozhovore Kanisová.

zväčšiť Štylistka Zuzana Kanisová. Foto: TV Markíza
Štylistka Zuzana Kanisová. Štylistka Zuzana Kanisová.

Z toho logicky vyplynula aj otázka, či by sa Zuzana k návrhárstvu odevov nechcela v budúcnosti nechcela vrátiť aj vo väčšej miere. Odpoveď na ňu už nájdete v našom rozhovore. Rovnako v ňom odznelo aj to, prečo je pre Zuzanu Kanisovú Let's Dance srdcovkou a dokonca aj dojímavé slová bilancovania. „Nerada bilancujem,“ snažila sa s humorom potlačiť emócie Zuzana, ale je jasné, že tento večer a celá šou má v jej srdci špeciálne miesto. Viac už v našom videorozhovore vyššie, pozrite si aj rozhovory s Adelou Vinczeovou a Luciou Hlaváčkovou.

Najsexy podoba Adely Vinczeovej, akú ste videli... Má ju na svedomí žena, s ktorou robí roky
Video
Zdroj: TV Pravda
Pozriem sa do zrkadla a hovorím si vau, opisuje Hlaváčková. Za tento pocit vďačí...
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #dizajn #styling #Zuzana Kanisová #Adela Vinczeová #Let´s Dance #Lucia Hlaváčková

+ Neberte si na plecia viac ako dokážete uniesť, nejakú energiu si postrážte.
Dozviete sa dôležitú správu o...

+ Veľké horúčavy vás budú unavovať a vy sa budete cítiť neustále ospalá.
Plánujte dlhodobo, aby ste dosiahli...