'Malé čierne' kráľovnej Letizie uchvátia. Ale ešte o čosi viac topánky, ktoré k nim zvolila

Áno, štýl španielskej kráľovnej Letizie obdivuje už roky celý svet. 51-ročná manželka kráľa Felipeho trafila do čiernej opäť a bodovala.

26.11.2023 13:00
letizia Foto:
Kráľ Felipe a kráľovná Letizia na oslave 25. výročia denníka La Razón.
debata

Na oslavy 25. výročia denníka La Razón vytiahla Letizia zo svojho kráľovského šatníka dokonalé malé čierne šaty. Zvodne, ale stále decentne, jej odhaľovali dekolt a štíhla postavička dvojnásobnej mamy v nich priam spievala. Rozpustené hnedé vlasy jej v jemných vlnách padali na plecia tvár zdobil dokonalý mejkap.

zväčšiť Jemné zlaté náušnice kráĽovnej Letizie v tvare... Foto: Profimedia
letizia Jemné zlaté náušnice kráĽovnej Letizie v tvare kruhu posiate kryštálikmi značky Pdpaola za niečo vyše 140 eur.

A hoci boli čierne šaty skvelou voľbou, ešte o čosi viac zaujali doplnky, ktoré k nim zvolila. Reč je najmä o lodičkách značky Aquazzura v kombinácii striebornej a zlatej, ktoré na nohách Letizie priam kričali o pozornosť.

Ale zásluhu na dokonalom vzhľade kráľovnej mali aj jemné zlaté náušnice v tvare kruhu posiate kryštálikmi značky Pdpaola za niečo vyše 140 eur a takisto zlatá kabelka, ktorú už Letizia pred objektívmi predviedla aj v minulosti.

zväčšiť Kráľ Felipe a kráľovná Letizia na oslave 25.... Foto: Profimedia
letizia Kráľ Felipe a kráľovná Letizia na oslave 25. výročia denníka La Razón. Topánky značky Aquazzura.

Letizia je prvou španielskou kráľovnou neurodzeného pôvodu. V roku 2004 sa vydala za španielskeho princa Felipeho, o desať rokov na to sa stala kráľovnou – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kráľovná Letizia