Back to black! Čierna farba je kráľovnou jesene, inšpirujte sa sexy Gáboríkovou, Yasmine Taty či Husárovou

Milovala ju Coco Chanel, ale aj mnohí dizajnéri po nej. A čierna farba je aj miláčikom mnohých žien. Najmä, ak príde na módu s nádychom spoločenského rozmeru či koktejlové kreácie. Aj počas chladnejších dní fungujú na jednotku.

16.10.2023 10:18
Veronika Vágnerová Husárová Foto:
Dizajnérka obuvi Veronika Vágnerová Husárová prišla podporiť Petru Weingart.
debata

Na nedávnej akcii v Bratislave, kde sa stretli fanúšikovia módy, sa v čiernej farbe objavilo hneď niekoľko známych dám. Paleta toho, čo volili v rámci dizajnového výberu, bola tiež relatívne pestrá.

Zuzana Kanisová Čítajte viac Móda prilákala štýlovú Kanisovú či bývalé missky, prišiel aj Andrej Kiska: Ohúrili Hrčove šaty zamrznuté vo vetre aj mladé talenty

Čierne minišaty so širokými akoby kalichovými rukávmi tanečnice Ivany Gáborík nepochybne inšpirujú mnohé dámy k výberu podobných kúskov. Model od Petry Weingart spojila blondínka s vysokými čiernymi čižmami a vytvorila tak efektný spoločenský look na jesenný večer.

zväčšiť Manželia Ivana a Marián Gáboríkovci sa tiež... Foto: Mercedes-Benz Fashion Live!, Tibor Géci
Ivana Gáborík, Marián Gáborík Manželia Ivana a Marián Gáboríkovci sa tiež objavili na druhom dni akcie Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023.

Podobne postupovala aj modelka, bývalá Miss a dnes dizajnérka vlastnej značky obuvi Veronika Vágnerová Husárová. Kombinácia od Petry Weingart v intenzívnej čiernej so zvýraznenými ramenami pôsobila veľmi sexy v spojení s priehľadnými pančuchami a remienkovými sandálikmi z vlastnej značky.

zväčšiť Modelka a moderátorka Janka Slačková. Foto: Mercedes-Benz Fashion Live!, Tibor Géci
Modelka a moderátorka Janka Slačková. Modelka a moderátorka Janka Slačková.

O prácu s čiernou farbou, hoci s výrazným zapojením metalickej striebornej v štruktúre transparentného materiálu sa postarala modelka a moderátorka Janka Slačková. Aj v tomto prípade padla voľba na doplnok v podobe vysokých čiernych čižiem, ktoré podobným koktejlovým kreáciám dodávajú výrazne dominantný a ženský štýl. Šaty vznikli v ateliéri slovenskej značky ORVO Design Dominika Orvoša.

Ivana Gáborík, Marián Gáborík Čítajte viac Ivana Gáborík ako femme fatale, krásnu Svarinskú nespoznáte, jej premena fascinuje. Známe Slovenky zlákala móda plná kontrastov

Do tretice sa výrazná obuv spájala s čiernou farbou aj v stylingu bývalej finalistky súťaže Miss, modelky a influencerky Yasmine Tatyovej. Pôvabná Yasmine spojila pánsky strihané čierne sako s riasenou čiernou minisukňou a kombináciu efektne spojila a zvýraznila opaskom s výrazným metalickým efektom dosiahnutým pomocou štrasu a kryštálov.

zväčšiť Modelka a influencerka Yasmine Taty počas... Foto: Fashion LIVE!
Yasmine Taty Modelka a influencerka Yasmine Taty počas prvého dňa akcie Fashion LIVE!.

Na víkendovej akcii však s čiernou farbou pracovali aj ďalšie dámy, či už v prípade voľby kabátov, búnd, šiat alebo nohavicových kostýmov. Viac si pozrite v oboch našich galériách z piatkového a sobotňajšieho programu akcie Mercedes-Benz Fashion Live.

Manželia Ivana a Marián Gáboríkovci sa tiež...
Modelka a moderátorka Janka Slačková.
+54Herečka Kristína Svarinská počas druhého dňa...
Modelka na prehliadke Martina Hrču a jeho novej...
Modelka na prehliadke Martina Hrču a jeho novej...
+47Modelka na prehliadke Martina Hrču a jeho novej...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #trend #čierna #sexy

+ Pozor, čo dnes zjete, škodíte tým svojmu žalúdku a črevám.
Čas na zmenu kariéry? Nasledujte svoje srdce a...

+ Zvoľte si vhodnú starostlivosť pre vašu pokožku, nepoužívajte hocičo.
Zvážte oblečenie aké nakupujete, môžete sa...