Premeny niekdajšej Bond-girl berú dych! Tu je jej čarovanie s róbami a účesmi v Benátkach

Jednou z najžiarivejších hviezd tohtoročného 80. ročníka festivalu v Benátkach bola aj talianska herečka Caterina Murino.

12.09.2023 05:00
Italy Venice Film Festival Origin Red Carpet Foto: ,
Caterina Murino počas festivalu v Benátkach.
debata

Krásna tmavovláska sa v roku 2006 sa zviditeľnila ako Bond-girl po boku Daniela Craiga v úlohe zvodnej Solange Dimitrios vo filme Casino Royale. Rodáčka zo Sardínie sa prešla po červenom koberci záverečného aj úvodného ceremoniálu filmového podujatia, festival si užila naozaj luxusne.

Caterina Murino počas záverečného ceremoniálu...
Herečka a moderátorka Caterina Murino v kreácii...
+11Herečka Caterina Murino nechýbala na premiére...

Počas podujatia 45-ročná kráska striedala jednu luxusnú róbu za druhou, jej telo zahaľovali róby z dielne Versace či Armani, ako sa dalo vidieť v Benátkach, herečka a niekdajšia Bond-girl obľubuje aj naozaj výrazné farby.

zväčšiť Caterina Murino počas záverečného ceremoniálu... Foto: Profimedia
Caterina Murino Caterina Murino počas záverečného ceremoniálu festivalu v Benátkach v šatách dielne Armani Privé.

V modrej róbe z dielne Armani Privé zažiarila počas záverečného ceremoniálu, odhalený dekolt zdobil luxusný náhrdelník Cartier, s ktorým korešpondovali aj jej náušnice. Šaty princeznovského strihu upriamili pozornosť na štíhly driek herečky, ktorá na slávnostný večer zvolila aj výraznejšie líčenie.

Šaty podobného strihu, takisto z dielne Armani Privé, si zasa obliekla na otvárací ceremoniál. Išlo o luxusnú róbu vo výraznej červenej farbe, ktorá zaslúžene pritiahla pohľady prítomných. Hoci sa v ten večer prešli po červenom koberci aj ďalšie slávne Talianky ako Bianca Balti či Mariacarla Boscono, bola to práve róba Cateriny Murino, ktorá sa trblietala v žiare objektívov.

koláž benátky Čítajte viac Červený koberec v Benátkach sa rozprestrel! Dokonalými telami aj róbami bodovali oslňujúce Talianky

Po značke Armani sa aj róba Versace dostala do jej hľadáčika, v jemnej ružovej róbe s výrazným rozparkom vpredu sa v Benátkach prešla takisto. Pozrite si módne voľby niekdajšej Bond-girl.

zväčšiť Caterina Murino v modeli Armani Privé   na... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Italy Venice Film Festival 23 Opening Ceremony Carpet Caterina Murino v modeli Armani Privé na otváracom ceremoniáli 80. ročníka MFF v Benátkach a premiére snímky 'Comandante'.

Zlatého leva, hlavnú cenu 80. ročníka medzinárodného filmového festivalu v Benátkach, získal film Chudiatko (Poor Things) gréckeho režiséra Jorgosa Lanthimosa. Ocenená snímka je feministickou variáciou príbehu o Frankensteinovi s americkou herečkou Emmou Stoneovou v hlavnej úlohe. Ďalšie roly obsadili Willem Dafoe a Mark Ruffalo. Osobitná cena poroty putovala poľskej režisérke Agnieszke Hollandovej za film Hranica o útrapách sýrskych a afrických migrantov na poľsko-bieloruskej hranici, ktorý kritizovala poľská pravicová vláda.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #MFF Benátky #Caterina Murino