Módny súboj sestier Middletonových v ohnivej červenej! Luxusná Kate kontra 'svadobná' Pippa

Mladšia sestra princeznej Kate na seba strhla pozornosť ako svadobný hosť v Taliansku. Obzrite si jej šaty v odtieni výraznej červenej.

10.09.2023 06:00
kate koláž Foto:
Zľava: Pippa Middleton Matthews počas nedávanej svadby v Taliansku v šatách značky Phase Eight, vpravo: Princezná Kate v Ascote v modeli Alexander McQueen.
debata (1)

Pippa Middleton Matthews pred pár dňami oslávila okrúhlu 40-ku a stihla sa objaviť aj na svadbe, ktorá sa konala neďaleko talianskeho Milána, na brehu celebritami zbožňovaného jazera Como. Mladšia sestra princeznej Kate prijala pozvanie na svadbu známej londýnskej influencerky Belle Porterovej.

zväčšiť Pippa Middleton Matthews počas víkendovej... Foto: Profimedia
Pippa Middleton Matthews Pippa Middleton Matthews počas víkendovej svadby v taliansku v šatách značky Phase Eight.

Podujatia sa trojnásobná mama zúčastnila po boku manžela, Jamesa Matthewsa. Medzi svadobnými hosťami bola sledovaná hnedovláska neprehliadnuteľná vzhľadom na farbu šiat, ktoré zvolila. Pippa do Talianska dorazila v modeli výraznej červenej farby značky Phase Eight, ktorého cena je vyše 500 eur. Šaty v dĺžke maxi mali nariasené rukávy a výstrih v tvare V, sukňa bola zdobená zvislými volánmi.

Princezná Kate a princ William na dostihoch v...

Princezná Kate a princ William na dostihoch v...
+8Kráľ Karol III. a kráľovná Camilla  na...

V rovnako výraznej farbe pred časom zažiarila aj jej sestra, princezná Kate. V jej prípade išlo o niekoľkonásobne drahší model, manželka princa Williama v júni siahla po jej obľúbenej značke Alexander McQueen. Šaty mali takisto výstrih v tvare V, už na prvý pohľad však pôsobili rozdielne, v porovnaní so šatami Pippy išlo o decentnejší a luxusnejší model. Look, ktorý Kate predviedla počas kráľovských dostihov v Ascote, ešte doladila „povinným“ klobúčikom od návrhára Philipa Treacyho, jej lodičky boli takisto červené. Trojnásobnú mamu v takomto výraznom odtieni červenej často nevídať, aj preto sa jej vystúpenie v Ascote stretlo s ohromným záujmom, ktorý bol cielený aj na jej zvolený outfit.

zväčšiť Princezná Kate a princ William na dostihoch v... Foto: SITA/AP, Alastair Grant
kate Princezná Kate a princ William na dostihoch v Ascote.

Pippa Middleton sa v roku 2017 vydala za bohatého finančníka Jamesa Matthewsa, medzičasom sa už stali trojnásobnými rodičmi. V roku 2018 Pippa porodila syna Arthura, v roku 2021 prišla na svet ich dcéra Grace a o rok nato sa dočkali tretieho potomka, dcéry Rose.

Pippa Middleton odchádza z korunovácie kráľa...
Pippa Matthews Middleton na archívnom zábere.
+11Pippa Middleton má šport v krvi, záber z roku...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Pippa Middleton #princezná Kate

+ Choďte sa prejsť do prírody, vyčistíte myseľ a budete sa cítiť lepšie.
Peniaze nie sú všetko, uvedomte si, že...

+ Chráňte sami seba pred infekčným ochorením, buďte zodpovedný.
V oblasti financií sa vám začne dlhodobo dariť,...