Najtrendovejšia dĺžka pri sukni či šatách? Pozrite sa na Mórovú, Hlaváčkovú či hviezdy Hollywoodu, všetky nosia...

Kedysi to bolo najmä mini a maxi. Akoby nič medzitým neexistovalo. Ale dnes sa medzi najpopulárnejšie dĺžky šiat a sukní radí tá s názvom midi.

05.09.2023 12:00
Moderátorka Lucia Hlaváčková. Foto:
Moderátorka Lucia Hlaváčková.
debata

Reč je o dĺžke odevných kúskov, ktorá sa končí niekoľko centimetrov pod kolenami, zvyčajne siaha do polovice lýtok, alebo ešte o maličký kúsoček nižšie. Dámy s ňou v minulosti trochu bojovali. Azda aj zo strachu, akým spôsobom bude opticky na nich pôsobiť.

Michaela Kocianová a jej partner Rafic Said Čítajte viac Vagnerová v róbe od Kráľa, sexy siréna Sweeney ako z rozprávky či zamilovaná Kocianová s novým partnerom: Toto sú TOP looky týždňa

Áno, treba dodať, že pri midi dĺžke môže hroziť aj to, že opticky svoju postavu čiastočne skrátite, prípadne zvýraznite lýtka. Dôkazom, že pri správnej voľbe doplnkov a stylingu sa dá tomu vyhnúť (a naopak, zaradiť sa do šíku tento trend nasledujúcich žien), sú však mnohé známe osobnosti.

Moderátorka Lucia Hlaváčková.
Herečka Kristína Kanátová.
+11Herečka Maggie Gyllenhaal na podujatí MiuMiu...

Na nedávnych letných párty slovenských televízií sa v midi dĺžke prezentovali dámy ako Kristína Kanátová či Lucia Hlaváčková. Markízacka moderátorka predviedla dôležitý detail, sandálikovú obuv, ktorá nohy opticky predĺži. Pri herečke Diane Mórovej platilo podobné, keď si nedávno obliekla koženú midi sukňu v spojení s úpletovým sexi topom známej slovenskej značky vyrábajúcej pančuchy či plavky.

zväčšiť Herečka Diana Mórová. Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 2023
SEML 2023 - vyber-013 Herečka Diana Mórová.

V zozname hviezd, ktoré podľahli čaru midi dĺžok sú aj krásky z Hollywoodu ako Maggie Gyllenhaal či Olga Kurylenko. Všetky nájdete v našej galérii, ktorá je zároveň stylingovou inšpiráciou.

debata chyba

+ Starnutie zvládate ťažko, no kozmetickými zákrokmi si nepomôžete.
Plánujte rozpočet, aby ste mali prehľad...

+ Pracovné nasadenie bude v tomto období náročné pre letné horúčavy.
Letný tábor síce bude drahší ako ste...