Chladivá saténová neha - na leto ako stvorená: Tieto šaty nosia hollywoodske hviezdy aj známe Slovenky, môžete aj vy

Zľahka padnú na telo, pri dotyku s pokožkou pôsobia chladivo a jemne a pri správnom strihu vyzerajú aj mimoriadne sexy. Reč je o šatách z jemného saténu či hodvábu, ktoré sú v kurze medzi hviezdami Hollywoodu, ale tiež medzi známymi Slovenkami.

23.08.2023 11:30
Emma Mackey Foto: ,
Herečka Emma Mackey prišla v šatách Saint Laurent.
debata

Príťažlivý materiál, ale aj strihy modelov, ktoré sa objavujú na spoločenských akciách, bodovali naposledy napríklad na filmovom festivale v Cannes, ale aj na premiére filmu Barbie či na festivale v Karlových Varoch.

Charlotte Casiraghi Čítajte viac Dámy s modrou krvou si potrpia na štíhlu figúru: Ich recept na formu? Toto prezradila monacká kráska

Popularita modelov z jemnučkej látky, ktorá vkusne obkresľuje telo nositeľky, dodáva jej nežný sexepíl a vkusnú eleganciu, je pritom celkom prozaická. Dôvody sme už vlastne vymenovali, pričom ako ďalší môže slúžiť aj fakt, že šaty zo saténu či hodvábu sú aj v horúcom letnom počasí veľmi funkčnou súčasťou šatníka.

Herečka Emma Mackey prišla v šatách Saint...
Modelka Lorena Rae na premiére filmu Killers of...
+10Herečka Paula Beer v nežných pastelových žltých...

Na letnej svadbe alebo pri výlete na divadelné predstavenie pod holým nebom, na rande či prechádzku dovolenkovým letoviskom – hodiť sa budú naozaj všade. Ba čo viac, pri správnom kombinovaní ich môžete celkom plynule preniesť aj do zimnej sezóny. Jemný materiál totiž krásne ukáže aj vtedy, ak ho spojíte s hutnejšími štruktúrami ako je vlna, kašmír, pleteniny či napríklad zamat alebo koža.

zväčšiť Tehotná modelka a podnikateľka Eva Cifrová na... Foto: Continental Film
Tehotná modelka a podnikateľka Eva Cifrová na premiére filmu Barbie v Bratislave. Tehotná modelka a podnikateľka Eva Cifrová na premiére filmu Barbie v Bratislave.

Popularite sexi kúskov, zvyčajne šiat alebo overalov, prepadli aj mnohé známe dámy. Na Slovensku sa takto nedávno predstavila napríklad modelka Eva Cifrová či influencerka Petra Batthyány, v zahraničí sa medzi fanúšičky zaradila herečka Emma Mackey alebo slovenská rodáčka žijúca vo Francúzsku Adriana Sklenaříková. Viac si pozrite v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #šaty #model #satén

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Udržiavajte pozitívny prístup, aby ste...

+ Vezmite rodinu a choďte do lesa, potrebujete získať stratenú energiu.
Príležitostnú brigádu si overte...