Kabelka, do ktorej sa vmestí všetko: Miluje ju Angelina Jolie, budete aj vy. A nemusí byť ani za tisíce

Luxusnej značke nepomôže nič tak, ako slávna ambasádorka. Alebo zákazníčka. Herečka Angelina Jolie je nepochybne jednou z nich.

22.08.2023 00:00
Angelina Jolie Foto:
Herečka Angelina Jolie v uliciach New Yorku s veľkou kabelkou z dielne značky Celine.
debata

Slávna hollywoodska diva sa v poslednom období viackrát objavila na verejnosti, pričom spoločníka jej nerobilo len niektoré z jej detí či ochrankár.

Bola to aj luxusná kabelka značky Celine, takzvaná tote bag v slušnom rozmere a tvare, ktorý milujú najmä pracujúce ženy. Dôvodom je, že takto priestranná kabelka dokáže skutočne poskytnúť priestor na všetky možné aj nutné doplnky a náležitosti vášho pracovného dňa.

Veľká mestská kabelka Trussardi, predáva sa v...
Dámska mestská taška Yuzefi, predáva sa za...
+10Veľká mestská kabelka Reserved, predáva sa za...

Do priestrannej tašky sa vmestí tenučký laptop, ale aj peňaženka, kľúče, slnečné okuliare aj s obalom a nepochybne aj menší obal na kozmetiku či líčidlá. V prípade Jolieovej výberu išlo o model Cabas z teľacej kože a pevnej tkaniny. Model zdobili po celom priestore drobné logá, s ktorými značka pracuje už niekoľko sezón.

Sara Sampaio Čítajte viac Chanel, Vuitton aj Fendi - luxusné kabelky tejto sezóny? Toto sú najväčšie hity, inšpirujte sa hviezdami

Veľké mestské kabelky či tzv. „shoppery“, teda doslova kabelky, ktoré pripomínajú nákupné tašky, sú populárne aj medzi bežnými ženami. My vám prinášame aj niekoľko tipov, ktoré nájdete v dostupnej ponuke.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #luxus #Angelina Jolie #Kabelka #taška #tote bag

+ Nepodceňujte svoj zdravotný stav a správajte sa tak, aby ste ho napravili.
Povedzte o svojich nápadoch správnym...

+ Hodiny strávené za počítačom neprospievajú vašim očiam, uvedomte si to.
Nesťažujte sa neustále na svoju prácu,...