Kráľovná Rania na svadbe roka šatami bodovala, ale... V tomto modeli pôsobí ako kráska z príbehov Tisíc a jednej noci

Zatiaľ, čo na svadbu syna volila 52-ročná kráľovná Rania čierno-zlatú róbu z kolekcie Dior Couture Collection, tentoraz siahla po celkom odlišnom kúsku.

14.06.2023 09:00
rania Foto:
Kráľovná Rania na podujatí v Ammane, v Jordánsku, v róbe Elie Saab.
debata

Sú to takmer dva týždne, čo sa zrak sveta upínal do Jordánska. Práve tam sa konala svadba roka – jordánsky korunný princ Husajn bin Abdalláh so ženil so saudskoarabskou architektkou Radžwou Alseifovou. Aj počas svadby okrem nevesty zažiarili na podujatí sledované dámy, ostrý súboj zvolených modelov majú za sebou aj princezná Kate a mama ženícha, kráľovná Rania (viac nižšie).

kat ekoláž Čítajte viac Svadobný súboj roka! Rafinovane elegantný Dior kráľovnej Ranie kontra nežná róba Elie Saab princeznej Kate

Zatiaľ, čo na svabu syna volila 52-ročná kráľovná čierno-zlatú róbu z kolekcie Dior Couture Collection, tentoraz siahla po celkom odlišnom kúsku. Predviedla ho na podujatí nadácie kráľa Husseina s názvom „Hope Gala“ na podporu boja s rakovinou. 4-násobná mama prišla pred objektívy a kamery v šatách z dielne Elieho Saaba.

zväčšiť Kráľovná  Rania na podujatí v Ammane, v... Foto: Profimedia
rania Kráľovná Rania na podujatí v Ammane, v Jordánsku, v róbe Elie Saab.

Ako uvádza Daily Mail, róba v odtieni modrej bola vytvorená špeciálne pre ňu na základe návrhu z kolekcie Elie Saab Spring '23 Couture. Modely tohto návrhára sme už na Ranii videli viac razy, patrí totiž k jej obľúbeným dizajnérom.

Detailne a zložito zdobené šaty akoby odkazovali na príbehy Tisíc a jednej noci, vrstvená róba s priesvitnými čipkovými rukávmi a nádherne zdobeným živôtikom urobili z jordánskej kráľovnej aj kráľovnú večera.

zväčšiť Britský princ William a jeho manželka Kate  na... Foto: Profimedia
william, kate Britský princ William a jeho manželka Kate na svadbe jordánskeho korunného princa Husajna bin Abdalláha s Radžwou Alseifovou.

Meno návrhára Elie Saab bolo počas svadby roka v Jordánsku často skloňované. Nielenže sa v jeho róbe krásna nevesta vydávala, ale aj jedna z najsledovanejších dám poduajtia, britská princezná Kate, mala na sebe šaty s kvetinovou výšivkou a dlhými rukávmi práve od dizajnéra Elieho Saaba. Išlo o model z roku 2017.

Britský princ William a jeho manželka Kate  na...
Holandský kráľ  Willem-Alexander a kráľovná...
+13Švédska princezná Viktória a jej manžel, princ...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jordánsko #kráľovná Rania #svadba roka

+ Budete mať stres z cestovania, ktorý spôsobí nepokoj a nespavosť.
Investujte do vzdelania, aby ste zvýšili...

+ Ranné cvičenie vám pomôže dosiahnuť dobrú kondíciu a hlavne náladu.
Nemôžete sa uspokojiť len so snívaním,...