Pokračovanie článku: Móda na premiére Žižku: Studenková a Brožová, Hanychová či Husárová - koktejl štýlu, farieb aj vkusu

Pražská premiéra filmu Jan Žižka prilákala aj... Foto: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
719872416 Pražská premiéra filmu Jan Žižka prilákala aj modelku a moderátorku Ivu Kubelkovú s partnerom, Georgeom Jiráskom.

So železnou pravidelnosťou je v českom šoubiznise synonymom elegancie s jemným prídavkom sexepílu. Moderátorka a modelka Iva Kubelková nesklamala, keď si obliekla na slávnostnú pražskú premiéru model čiernych šiat so zvýraznenými ramenami a rozparkom, ktoré predeľoval v drieku farebný graficko-dekoračný detail na prepásaní. Šaty svojím strihom zvýrazňovali ženskú figúru, no nepôsobili prvoplánovo, ale veľmi elegantne. Kubelkovej úprava s jemne ázijským nádychom účesu a líčenia ešte efekt klincovala v prospech celkového looku.

Pražská premiéra filmu Jan Žižka prilákala aj... Foto: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
719872539 Pražská premiéra filmu Jan Žižka prilákala aj herečku Kateřinu Brožovú spolu s dcérou Kateřinou.

U herečky Kateřiny Brožovej bola zjavná stávka na osvedčené prvky. Čierne tubové koktejlky na hrubších ramienkach nechali vyniknúť dekolt známej českej blondínky. Čierne „office“ lodičky a šál z dielne Louis Vuitton však styling zbytočne uzemňovali a dávali mu až príliš všedný denný nádych.

zväčšiť Pražská premiéra filmu Jan Žižka prilákala aj... Foto: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
719872245 Pražská premiéra filmu Jan Žižka prilákala aj párik - Agáta Hanychová a Jaromír Soukup.

O mladistvejšiu a tiež štýlovejšiu kombináciu sa pokúsila Agáta Hanychová, no jej snaha sa naplnila len tak na polovicu. Výrazná sukňa s hrubým opaskom v spojení so zlatými sandálikmi fungovala osve veľmi dobre. To isté platilo aj pre skrátený top s perforovaným spodným lemom a naznačenými rukávikmi s florálnym motívom. Akurát ich spojenie sa navzájom bilo a nepomohla ani kabelka Dior, ktorá sa farebnosťou aj tvarom snažila pravdepodobne celý komplet prepojiť.

Ako sa vám páčili jednotlivé dámy, môžete zahlasovať v našej ankete.

Bývalá Miss Eva Verešová.
Bývalá Miss a podnikateľka Veronika Vágnerová...
+27Speváčka Martina Schindlerová prišla na...

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #móda #Zdena Studenková #Michaela Čobejová #Iva Kubelková #Kateřina Brožová #Veronika Vágner Husárová #Jan Žižka

+ Venujte dnes svoj čas sami pre seba, potrebujete to.
Tímová spolupráca bude kľúčom k úspechu na pracovisku....

+ Vyvážená strava a pohyb sú základmi vášho dobrého zdravia.
Ukážte čo dokážete, neskrývajte si nápady len pre...