Nikodýmová, Vinczeová či hviezda Druhej šance - všetky podľahli tomuto trendu! Skúste ho aj vy

Na nedávnej párty jednej zo slovenských televízii sa nedalo prehliadnuť, že známe domáce osobnosti očaril odevný trend. Čoho sa týkal? Predsa šortiek...

, 05.09.2022 13:08
Lívia Bielovič, Adela Vinczeová a Zuzana Šebová Foto:
Zľava: Lívia Bielovič, Adela Vinczeová a Zuzana Šebová.
debata

Áno, móda šortkových nohavíc sa v dámskom šatníku objavuje už nejaký ten rok, ale práve prelom leta a jesene sa ukázal byť ideálnou príležitosťou na jeho „znovuobjavenie“. Známe Slovenky sa k nemu prihlásili tiež, pričom každá z nich v trochu inej podobe. Jedno však bolo isté – šortková mánia ovládla niekoľko známych televíznych tvárí.

SEML WF 22 V2-032 Čítajte viac Móda z Elite večera: Peštová opäť kráľovnou, Kocianová princezná v ružovej a Havlová? Tiež si trúfla... na farby!

Na párty televízie Markíza sa v krátkych, no na pohľad elegantných šortkách objavila napríklad moderátorka Adela Vinczeová. Populárna tvár z televíznej obrazovky stavila na kombináciu zelených šortkových nohavíc vo zvýšeným pásom, ktoré doplnila športovejšie pôsobiaciami kúskami.

Moderátorka Becca, inak Katarína Balážiová. Foto: TV Markíza
Moderátorka Becca, inak Katarína Balážiová. Moderátorka Becca, inak Katarína Balážiová.

Podobný odtieň, podobný charakter, dĺžka o pár centimetrov viac – tak vyzerala voľba herečky Lívie Bielovičovej, ktorú diváci poznajú najmä z Druhej šance a v nedeľu večer ju mohli vidieť aj premiérovo v programu Tvoja tvár znie povedome. Bielovičovej voľba však bola rafinovaná. Blondínka si totiž obliekla kostým so šortkovými nohavicami, čo pôsobilo originálne. Doplnky, ktoré k nemu volila, potom celkový styling osviežovali a omladzovali.

Italy Venice Film Festival 2022 Tar Red Carpet Čítajte viac Úchvatné v zamate, polonahé v jemnej čipke, žiarivé vo flitroch - krásky vládnu Benátkam: Toto je 21 TOP rób!

S mladistvým výzorom určite nemá problém Ema Nikodýmová, modelka a herečka a tiež dcéra známeho otca – Martina Nikodýma. Tú bolo možné zhliadnuť na párty v kožených širších šortkách, ktoré na pohľad pripomínali krátku sukňu. Rockerský nádych dodávali herečke z hitu Pán profesor aj tmavé pančuchy a členkové čižmy. Výsledok však bude inšpirujúci pre nejednu mladú, ale aj zrelšiu dámu.

zväčšiť Ema Nikodýmová, ktorá hrá v seriáli Pán profesor. Foto: TV Markíza
Ema Nikodýmová Ema Nikodýmová, ktorá hrá v seriáli Pán profesor.

V zozname potom nehodno zabudnúť ani na moderátorku Beccu, inak Katarínu Balážiovú či herečku Zuzanu Šebovú. Tá druhá menovaná síce nemala na sebe klasické šortky, ale trblietavý strieborný overal s krátkymi nohavicami bol zaujímavou alternatívou ku klasickej voľbe krátkych nohavíc. Balážiová sa potom s výberom svojho koktejlového outfitu s kabátikom a kratučkými šortkami zaradila medzi najzvodnejšie dámy podujatia. Na podobnú „šortkovú variáciu“ si však netrúfne každý.

Ďalšiu inšpiráciu nájdete aj v našej galérii.

Herečka Zuzana Šebová sa v jesennej televíznej...
Riaditeľ TV Markíza Matthias Settele.
+42Moderátorka Kveta Horváthová (v strede) v...

POZRITE SI AJ VIDEO TV PRAVDA

Video

VIDEO: Herečka Lívia Bielovič o svojich nových projektoch, či o príprave na šou Tvoja tvár znie povedome.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Zuzana Šebová #Lívia Bielovič #Adela Vinczeová #Katarína Balážiová #Ema Nikodýmová

+ Nebojte sa priznať si, že vás niečo bolí, avšak začnite to riešiť okamžite.
Nekopírujte projekty druhých, na...

+ Aj vy si zaslúžite voľno a oddych, už to naozaj potrebujete.
Prehodnoťte do čoho investujete svoje financie....