Nikodýmová, Vinczeová či hviezda Druhej šance - všetky podľahli tomuto trendu! Skúste ho aj vy

Na nedávnej párty jednej zo slovenských televízii sa nedalo prehliadnuť, že známe domáce osobnosti očaril odevný trend. Čoho sa týkal? Predsa šortiek...

05.09.2022 13:08
Lívia Bielovič, Adela Vinczeová a Zuzana Šebová Foto:
Zľava: Lívia Bielovič, Adela Vinczeová a Zuzana Šebová.
debata

Áno, móda šortkových nohavíc sa v dámskom šatníku objavuje už nejaký ten rok, ale práve prelom leta a jesene sa ukázal byť ideálnou príležitosťou na jeho „znovuobjavenie“. Známe Slovenky sa k nemu prihlásili tiež, pričom každá z nich v trochu inej podobe. Jedno však bolo isté – šortková mánia ovládla niekoľko známych televíznych tvárí.

SEML WF 22 V2-032 Čítajte viac Móda z Elite večera: Peštová opäť kráľovnou, Kocianová princezná v ružovej a Havlová? Tiež si trúfla... na farby!

Na párty televízie Markíza sa v krátkych, no na pohľad elegantných šortkách objavila napríklad moderátorka Adela Vinczeová. Populárna tvár z televíznej obrazovky stavila na kombináciu zelených šortkových nohavíc vo zvýšeným pásom, ktoré doplnila športovejšie pôsobiaciami kúskami.

Moderátorka Becca, inak Katarína Balážiová. Foto: TV Markíza
Moderátorka Becca, inak Katarína Balážiová. Moderátorka Becca, inak Katarína Balážiová.

Podobný odtieň, podobný charakter, dĺžka o pár centimetrov viac – tak vyzerala voľba herečky Lívie Bielovičovej, ktorú diváci poznajú najmä z Druhej šance a v nedeľu večer ju mohli vidieť aj premiérovo v programu Tvoja tvár znie povedome. Bielovičovej voľba však bola rafinovaná. Blondínka si totiž obliekla kostým so šortkovými nohavicami, čo pôsobilo originálne. Doplnky, ktoré k nemu volila, potom celkový styling osviežovali a omladzovali.

Italy Venice Film Festival 2022 Tar Red Carpet Čítajte viac Úchvatné v zamate, polonahé v jemnej čipke, žiarivé vo flitroch - krásky vládnu Benátkam: Toto je 21 TOP rób!

S mladistvým výzorom určite nemá problém Ema Nikodýmová, modelka a herečka a tiež dcéra známeho otca – Martina Nikodýma. Tú bolo možné zhliadnuť na párty v kožených širších šortkách, ktoré na pohľad pripomínali krátku sukňu. Rockerský nádych dodávali herečke z hitu Pán profesor aj tmavé pančuchy a členkové čižmy. Výsledok však bude inšpirujúci pre nejednu mladú, ale aj zrelšiu dámu.

zväčšiť Ema Nikodýmová, ktorá hrá v seriáli Pán profesor. Foto: TV Markíza
Ema Nikodýmová Ema Nikodýmová, ktorá hrá v seriáli Pán profesor.

V zozname potom nehodno zabudnúť ani na moderátorku Beccu, inak Katarínu Balážiovú či herečku Zuzanu Šebovú. Tá druhá menovaná síce nemala na sebe klasické šortky, ale trblietavý strieborný overal s krátkymi nohavicami bol zaujímavou alternatívou ku klasickej voľbe krátkych nohavíc. Balážiová sa potom s výberom svojho koktejlového outfitu s kabátikom a kratučkými šortkami zaradila medzi najzvodnejšie dámy podujatia. Na podobnú „šortkovú variáciu“ si však netrúfne každý.

Ďalšiu inšpiráciu nájdete aj v našej galérii.

Herečka Zuzana Šebová sa v jesennej televíznej...
Riaditeľ TV Markíza Matthias Settele.
+41Moderátorka Kveta Horváthová (v strede) v...

POZRITE SI AJ VIDEO TV PRAVDA

Video

VIDEO: Herečka Lívia Bielovič o svojich nových projektoch, či o príprave na šou Tvoja tvár znie povedome.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Zuzana Šebová #Lívia Bielovič #Adela Vinczeová #Katarína Balážiová #Ema Nikodýmová

+ Hoďte starosti za hlavu a uvoľnite svoju myseľ.
Prijatie finančnej rady od experta vám môže otvoriť oči....

+ Odhaľte svoj skrytý talent v športe, ktorý ste ešte neskúsili.
Chýba vám sebavedomie, a to vám bráni robiť veci,...