Zábranskú s Vinczeovou spája hneď niekoľko vecí! Jeden muž, jeden rukáv a... TOP looky Let's Dance

Ani uplynulé kolo súťaže Let's Dance sa nezaobišlo bez vyparádených dám a pánov. Ako obstáli vo veľkonočnom "gala"?

21.04.2022 12:35
ZAK Martina Zábranská Foto:
Moderátorka Martina Zábranská v červených šatách na jedno rameno.
debata

Počas siedmeho súťažného kola Let's Dance sa pozornosť sústreďovala nielen na tanečné páry na parkete, ale aj príťažlivú porotu a moderátorku. Ktohovie, či to bola zhoda náhod, alebo stylingový zámer – ale aj Adela Vinczeová aj Martina Zábranská sa objavila pred kamerami v kreáciách, ktoré spájal jeden dôležitý podobný detail. Reč pritom nie je o Viktorovi Vinczem – teda manželovi tanečnej porotkyne a kolegovi pôvabnej herečky zo seriálu Svätý Max – hoci aj on je vlastne spojovateľom oboch dám…

Herečka Karin Haydu a jej dcéra Vanessa.
Moderátorka Becca a jej partner Maroš...
+12Herec Vlado Kobielsky prišiel na súťažný večer...

Reč je však o jednom rukáve a odhalenom ramene – trendovom detaile v strihu, ktorý je mimoriadne populárny v rámci večernej a spoločenskej módy. Pozitívne je, že v rámci stylingu na siedmom súťažnom večere sa jedna aj druhá dáma objavili v diamtrálne odlišných lookoch. Hoci aj v tomto prípade dochádza k istej zhode – vlastne už tretej.

zväčšiť Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová. Foto: TV Markíza
ZAK Adela Vinczeová Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová.

Vinczeová a jej stávka na čierny nohavicový overal s jedným rukávom a ilúziou smokingovej fazónky bola jednou z najlepších pôdob, aké známa televízna blondínka doposiaľ predviedla. V prvom rade za to vďačí faktu, že išlo o veľmi moderný a trendový výber, nohavice sa až tak často ku slovu v Let's Dance nedostávajú a je to škoda. Rolu v nedeľňajšom triumfe potom zohral aj fakt, že Vinczeová konečne vybočila z vychodených chodníčkov a rozhodla sa pre iný vizuál než doteraz servírovala. Jej tubové večerné kreácie (zvyčajne od Michaely Ľuptákovej) jej síce sedia, no po rokoch, ktoré s ňou moderátorka spolupracuje, sú už tak trochu obohranou pesničkou.

ZAK Martina Zábranská Čítajte viac Červený luxus Cifrovej, trblietavá Zábranská tentoraz ukázala nohy a... čo si to obliekla Sklovska?!

V prípade moderátorky a herečky Martiny Zábranskej platí pri jej šatách s jedným rukávom tiež, že to bol azda ten najsviežejší a príťažlivý vzhľad doterajších vysielaní. Zábranská je krásna žena a poľahky ju je obliecť do klasickejších strihov a večerných štruktúr materiálov s leskom či honosným matom. Ostročervený model šiat na jedno rameno s plisovaným efektom však fungoval na jednotku a z moderátorky spravil jasnú „star“ parketu.

Kristína Svarinská a Marek Klič Čítajte viac S Let's Dance sa lúčila Svarinská. Držala sa statočne, s jej slovami však slzy zaliali tvár inej dámy

Na slávnostný televízny večer dorazila aj známa tanečnica, toho času najmä influencerka v očakávaní. Reč je, samozrejme, o Ivane Gáborík Surovcovej. Ako zvládla ona večernú odevnú výzvu? Pozrite sa na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #červený koberec #Adela Vinczeová #Martina Zábranská

+ Nezabúdajte na vitamíny, začnite jesť viac ovocia, zachutilo vám.
Nie je všetko len o peniazoch, hľadajte...

+ Vyvážená strava a dostatok odpočinku zlepšia vaše zdravie.
Finančná príležitosť sa ukáže, keď sa to najmenej...