Pokračovanie článku: Vinczeová kraľovala v bielej, krásna markízačka Slačková s prestrihmi na bruchu. A kto je tá dáma v červenom?

zväčšiť Podnikateľka s krásou Natália Selveková. Foto: TV Markíza
Natália Selveková Podnikateľka s krásou Natália Selveková.

Nohavicový kostým ako alternatívu večerného odevu – a mimoriadne vydarenú – predviedla aj podnikateľka Natália Selveková. Jedna z tria kamarátok Dominiky Cibulkovej, ktorá na parkete súťaží a v publiku má početnú kamarátsku podporu, prišla v červenom zamatom saku s hodvábnym lemovaním na golieri a červených nohaviciach. „Tomfordovská“ estetika zafungovala na jednotku a pôvabnej Selvekovej prihrala do rúk módny tromf. Zlá nebola ani voľba červenej kabelky, hoci tón v tóne občas môže pôsobiť nudne – tu však farebná jednoliatosť fungovala výborne.

Adela Vinczeová Čítajte viac Vinczeová ako smaragd, Ficová stavila na maxi siluetu a Beňová... odvážne odhalila bruško

V prípade herečky Zuzany Vačkovej padla voľba na ružový kostým s oversized uvoľneným sakom a dvojradovým zapínaním, ktorý doplnila herečka sivou listovkou. Samotný nápad je dobrý, farebnosť tiež, v tomto prípade však trošku pokrivkáva to, ako herečke celok sedí. Farebnosť je svieža a mladistvá, Vačkovej nohavicový štýl ide a po boku dcéry pôsobí pôvabne. Možno by sa však pýtali širšie nohavice, aby vynikol „oversized“ efekt. Viac si pozrite v našej galérii.

Čo robia s Jánom Koleníkom komplimenty na jeho účinkovanie v Let's Dance? O tanečnej šou porozprával pre TV Pravda!

Video

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #móda #Adela Vinczeová #Let´s Dance #Janka Slačková #Natália Selveková

+ Skúšajte niečo nové, nebojte sa ísť aj do rizikových situácií.
Neriešte všetko okolo seba, niektoré veci sa...

+ Len na vás záleží, aký budete mať deň, podľa toho ako sa nastavíte.
Zbytočný stres hoďte za hlavu, všetko...