Dlhý rukáv, maxidĺžka a výrazný vzor! Toto je 9 šiat do zimného obdobia

Veľa žien si v chladnejších mesiacoch roka hovorí, že si vlastne nemá čo na seba obliecť. Respektíve je to stále to isté.

06.01.2022 07:00
liujo18893 Foto:
Dámske vzorované šaty s dlhým rukávom Liu Jo, po zľavnení sa predávajú za 188,93 eura.
debata

Keď udrú mínusové teploty, zvyčajne ťaháme zo skríň svetre, úplety, nohavice, džínsy a kabáty či prešívané bundy. Je pritom nepísaným pravidlom, že zimného oblečenia (alebo lepšie povedané kúskov, ktoré sú typicky zimné) máme doma menej ako toho letného – najmä módne maniačky asi vedia o tom svoje.

Problematickou oblasťou sa stávajú šaty – aj preto, že väčšina dám si ich spája s príjemným počasím, slnkom, často odhalenými nohami a lodičkami, sandálikmi či plátenými teniskami. Je to však zbytočný mýtus, v ktorom sa nedobrovoľne udržiavame – ponuka v obchodoch s dámskymi šatami je aj v rámci jesenných a letných kolekcií relatívne bohatá a pestrá.

Dámske vzorované šaty s dlhým rukávom Doen....
Dámske vzorované šaty s dlhým rukávom Reserved,...
+6Dámske vzorované šaty s dlhým rukávom Arket,...

Pestrosť je aj jedným z atribútov, na ktorý odporúčame vsadiť, keď už si takýto model zadovážite. Či už je to pestrosť vzoru, materiálového zloženia alebo farebnosti, ktorá môže podporiť tlmenejšie obdobie zimy alebo ho rozjasniť výraznými farbami.

Pri šatách na zimu sa oplatí investovať do kúskov s dlhým rukávom a tiež výraznejšou dĺžkou. Nemusí ísť úplne o maxi modely, siahajúce až po zem. Midi dĺžka alebo lem sukne na šatách siahajúci po členky však oceníte – nielen v rámci počasia. Vybrali sme pre vás deviatku tipov, z ktorých časť sa už predáva aj vo výpredajoch. To je azda posledný bonusový bod aktuálneho obdobia a nákupov. Takže, ak ste našli inšpiráciu práve pre vás, hor'sa na to!

DSC 5673 Čítajte viac Pauhofová, Drobná či Rolins - toto sú najlepšie oblečené ženy roka 2021: Kto sa ešte dostal do nášho zoznamu?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #šaty #móda #zima #chlad #zimné obdobie

+ Stanovenie časových limitov pre cvičenie zvyšuje efektivitu tréningu.
Organizácia pracovného dňa podľa priorít...

+ Pravidelné oslavovanie dosiahnutých míľnikov udrží motiváciu vysokú.
Vytvorenie rozpočtu a jeho dodržiavanie...