Angelina menila farbu vlasov ako ponožky: Blond, čierna či ryšavá, tu je 9 inšpirácií

Patrí medzi najslávnejšie aj najkrajšie hollywoodske herečky. Médiá zbožňujú o nej písať, viac bulvárnejšie. A potom, samozrejme, aj tie módne.

04.06.2021 09:00
angelina2010
Ryšavé odlesky? A prečo nie? Aj tie vyskúšala herečka Angelina Jolie počas svojho pôsobenia vo filmovej brandži. Záber je z roku 2010.

Americká herečka Angelina Jolie, ktorá sa narodila 4. júna 1975 a oslavuje 46. narodeniny, na to dáva dostatok dôvodov svojím pomerne búrlivým súkromným životom, ale tiež svojou krásou a zmenami imidžu.

Málokto si dnes už pamätá, že v začiatkoch svojej kariéry experimentovala s blond farbou a odfarbenými prameňmi s tmavšími odrastami pri korienkoch. Tento mladistvý, akoby trochu punkový look potom vystriedala šokujúca zmena – z Jolieovej sa stala dáma s havraními čiernymi vlasmi a objavili sa prirovnania ku krásnej Morticii Adamsovej. V tom čase herečka dokonca robila mnohé veci v súkromí, ktoré toto prirovnanie ešte zvýraznili (nosila napríklad na krku ampulku s krvou vlastného manžela, Billyho Boba Thorntona).

Menej ľudí si dnes pamätá, že Angelina Jolie...
Pravdepodobne najdémonickejší look predvádzala...
+6Priam austenovská romantika a neha prišli po...

Pri démonickom looku však dlho nevydržala. Postupne začal jej kaderník vlasy presvetľovať – možno z dôvodu, že si dobre uvedomila, že svetlejšia farba automaticky uberá roky a rozjasňuje tvár aj pohľad. Od tmavohnedých vlasov, cez melír, prešla až k medovej blond a následne ryšavým tónom – skrátka vyskúšala naozaj, čo sa dalo.

Po jej boku v tom čase stál už nový partner, neskôr manžel a momentálne opäť exmanžel Brad Pitt, s ktorým sa stále sporia o starostlivosť nad ich šiestimi spoločnými deťmi. Práve posledné roky manželstva sa Jolie znovu vrátila k tmavším vlasom, akoby chcela podčiarknuť osobnú aj fyzickú zrelosť. Tentoraz však volila odtieň, ktorú už nie je taký tvrdý ako v roku 2000 (keď získala sošku Oscara). Viac inšpirácií si môžete pozrieť v našej galérii.

nicole2 Čítajte viac Prešlo 20 rokov, jej ryšavé účesy inšpirujú dodnes! Pozrite si 5 pôdob Kidmanovej

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #výročie #účesové trendy #jubileá hviezd #farba vlasov #Angelina Jolie

+ Mali by ste prehodnotiť svoj životný štýl a to okamžite, inak budete mať nadváhu.
Dnes môžete viac stratiť ako...

+ Neuzatvárajte sa pred okolitým svetom, naučte sa dôverovať.
Nepodceňujte svoje schopnosti, dokážete všetko, čo...