0

Výrazná zmena farby vlasov? Nielen Pocisková sa odhodlala, blondínkami sa stali aj jej kolegyne

08.04.2021 15:00

Štyri známe slovenské herečky a ich experimentovanie s farbou vlasov - čo poviete, ktorej to ako blondínke pristalo najviac?

Herečka Nela Pocisková vstúpila so slovenského šoubiznisu ešte ako tínedžerka. Roky si ju pamätáme ako hnedovlásku – tak sa objavovala na obrazovke v seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade či Búrlivé víno. Už onedlho sa predvedie v novej úlohe v seriáli s názvom Nemocnica, kde si už na ňu budeme musieť zvyknúť ako na blondínku. A ako blondínka sa ukázala aj v epizódnej úlohe v seriáli Pán profesor.

Herečka Nela Pocisková.
Herečka Nela Pocisková. Autor: Markíza, JOJ, Pravda

K herečke Kristíne Tormovej sa hodí, čo sa farby jej vlasov týka, slogan: „Zmena je život“. Kedysi sa pýšila ryšavou hrivou, v roku 2018 sa v seriáli Som mama predviedla ako hnedovláska. V roku 2019 sa zasa rozhodla pre radikálny experiment a stala sa z nej blondínka.

Herečka Kristína Tormová.
Herečka Kristína Tormová. Autor: Profimedia, JOJ, Pravda

Výraznou rolou na filmovom plátne prerazila herečka Zuzana Kanócz v roku 2004 v komédii Román pro ženy. Vtedy ju charakterizovali tmavé vlasy. Ešte aj v seriáli Som mama (2018) bola hnedovláskou, i keď s krátkymi vlasmi. Následne sa však rozhodla pre radikálnu zmenu farby vlasov a stala sa z nej blondínka. Tak ju môžeme vidieť aj v seriáli Červené pásky na Markíze.

Herečka Zuzana Kanócz.
Herečka Zuzana Kanócz. Autor: Profimedia, JOJ, Pravda

Premeny herečky a speváčky Barbory Švidraňovej takisto môžeme pozorovať aj vďaka jej televíznym rolám. V seriáli Bola raz jedna škola (JOJ) sa ukázala ako hnedovláska, ale v minulosti zmenila farbu vlasov z ryšavej aj na výraznú blond. Aktuálne je k videniu v seriáli Nový život, kde je z nej opäť ryšavka.

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová.
Herečka a speváčka Barbora Švidraňová. Autor: Markíza, JOJ, Pravda

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Zuzana Kanócz #vlasy #Nela Pocisková #Barbora Švidraňová

+ Ste zdravý ako rybička nemáte sa čoho obávať.
Vaše jazykové schopnosti sú veľkým plusom vo vašej kariére,...

+ Nepripúšťajte si, že nie ste úplne fit, vaše telo to potom rýchlo vzdá.
Naučte sa oddeľovať prácu od...