Ukážkový štýl tehotnej Meghan? Zaspomínajte si s nami, toto bolo 11 TOP lookov

Druhé tehotenstvo potvrdila v nedeľu vojvodkyňa Meghan s manželom, princom Harrym. Čiernobiely záber, ktorý sprevádzal oznam na sociálnych sieťach aj v médiách, znovu upriamil pozornosť aj na štýl 39-ročnej Meghan.

16.02.2021 06:00
1
Záber z októbra 2018, keď bolo vôbec prvýkrát... Foto: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth
Tonga Britain Royals Záber z októbra 2018, keď bolo vôbec prvýkrát možné vidieť prvé tehotenstvo vojvodkyne Meghan. S manželom Harrym vtedy prileteli na ostrov Tonga.

Niekdajšia hviezda seriálu Kravaťáci si obliekla model šiat na mieru, ktoré jej ušili v ateliéri Carolina Herrera a ktoré nosila už v čase prvého tehotenstva, z ktorého vzišiel princ Archie. Informáciu o prvom tehotenstve manželia zverejnili v roku 2018, keď sa vybrali na bezmála dvojtýždňovú oficiálnu návštevu Austrálie a Nového Zélandu. Jedným z prvých momentov, keď bolo možné vidieť zaobľujúce sa bruško, bola návšteva ostrova Tonga a budúca mamička Meghan v elegantných červených šatách vyzerala naozaj pôvabne.

Nasledujúce mesiace čakali vojvodkyňu, či už samotnú alebo v spoločnosti manžela, ďalšie pracovné povinnosti. Meghan sa tejto úlohy zhostila s nadšením a nadšení boli aj módni odborníci. Jej prezentácia tehotenstva bola totiž na výsosť elegantnou a veľmi príťažlivou módnou záležitosťou.

Vojvodkyňa Meghan a stávka na telové béžové... Foto: SITA/AP, Kirsty O'Connor
Britain Meghan Vojvodkyňa Meghan a stávka na telové béžové tóny v januári 2019.

Elastické šaty, tubové modely obopínajúce bruško, kombinovanie vzorov s jednofarebnými sakami či kabátmi, dokonca využitie trendov color-blockingu (mix dvoch či troch výrazných farieb), ale tiež večerná garderóba v absolútne luxusnom vyhotovení – vojvodkyňa Meghan počas mesiacov svojho prvého tehotenstva ukázala azda všetko.

Dodnes patrí medzi pamätné momenty jej luxusná róba haute couture z dielne Dior, ktorú predviedla počas návštevy Maroka, či napríklad minimalistická a pritom efektná kombinácia telových púdrových tónov na saténových šatách a saku, ktoré si obliekla na návštevu National Theatre.

Nasledujúce mesiace a celé druhé tehotenstvo budú určite iné. Pre pandémiu, ale aj fakt, že sa Harry s Meghan zriekli oficiálnych povinností, bude omnoho menej príležitostí vidieť pôvabnú a štýlovú mamičku na oficiálnych podujatiach. S nami si však môžete aspoň zaspomínať. Vybrali sme 11 lookov, ktorými počas prvého tehotenstva Meghan Markle zaujala. Určite stoja za pripomenutie a prípadne aj inšpiráciu do budúcnosti.

Záber z októbra 2018, keď bolo vôbec prvýkrát...
Vojvodkyňa Meghan v marci 2019 odchádza z...
+9Záber na výrazne tehotnú Meghan v marci 2019,...
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #trend #tehotenstvo #štýl #móda

+ Pokúste sa vyrovnať s bolesťami aj radosťami, len tak môžete postúpiť ďalej.
Splňte všetko čo sľúbite,...

+ Nečakajte, že sa všetko zmení rýchlosťou svetla, musíte si počkať.
Nechávajte si niekde aj zadné dvierka, pre...