0

Amal Clooney a jej ukážkový štýl? Jej voľby pre bežný deň inšpirujú, pozrite sa

02.02.2021 06:00

Nie je len manželkou slávneho herca, ktorá sa sama stala celebritou. Na Amal Clooneyovej fascinuje aj jej vlastná kariéra a schopnosť udržať si ju a venovať sa jej bez ohľadu na celebritný status. A ešte čosi...

Právnička Amal Clooney a bývalý prezident...
Právnička Amal Clooney a bývalý prezident Maledív Mohamed Nasheed na zábere z roku 2016. Autor: SITA/AP, Lauren Hurley

Rodáčka z Libanonu, ktorá sa ako dieťa presťahovala do Veľkej Británie, patrí medzi najelegantnejšie ženy súčasnosti. Svedčí o tom umiestnenie sa v niekoľkých celebritných rebríčkoch o najlepšie oblečených osobnostiach. Ale svedčí o tom aj skutočnosť.

Od sobáša s hercom Clooneym sa Amal, kedysi Alamuddinová, ocitla v hľadáčiku fotoaparátov všade, kam sa pohne. Platí to pre súdne dvory, medzinárodné návštevy či pobehovanie po budove Organizácie spojených národov. Ako právnička, ktorá sa sústreďuje na ľudsko-právne kauzy a prípady, si zachováva istú strohosť a decentný štýl. Veľa pracuje s kúskami ako sú puzdrové šaty, kratšie saká či vesty.

Záber z
		roku 2017 a právnička Amal Clooney.
Herec
		George Clooney a jeho manželka Amal na...
+9Právnička Amal Clooney
		na zábere z roku 2016.

V jej výbave nechýba luxusná mestská kabelka, ktorá je praktická a priestranná a súčasne spĺňa aj najvyššie štadardy nadšencov luxusnej módy. Clooneyovú fotografujú aj paparazzovia v uliciach Londýna či New Yorku. Zvyčajne zapôsobí svojou nenútenosťou a eleganciou, ktorú ešte podporuje jej vzhľad – krásna tvár, štíhla figúra, sošné držanie tela.

Právnička Amal Clooney počas návštevy Maledív v...
Právnička Amal Clooney počas návštevy Maledív v roku 2015. Autor: SITA/AP, Mohamed Sharuhaan

A, samozrejme, od manželstva s Clooneym sa s vysokou pravdepodobnosťou môže tešiť aj z pozornosti mnohých módnych domov, ktoré si ju hýčkajú. Napríklad zaslaním nového kabáta, lodičiek či šiat.

Pri príležitosti 43. narodenín Amal Clooneyovej, ktoré oslavuje v stredu 3. januára, sme si posvietili na jej štýl. V galérii vyššie sa môžete inšpirovať aj vy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #štýl #móda #jubileá hviezd #inšpirácia #Amal Clooney

+ Neznepokojujte sa predvolaním na vyšetrenie, je to len preventívna prehliadka.
Nepremárnite svoje...

+ Veľa nezdravých surovín vám bude spôsobovať zdravotné problémy.
Máte pred sebou najlepšiu ponuku práce akú...