Károvaný kabát z inaugurácie, ktorý je hitom? Máme 8 tipov (všetky v zľave)!

, 26.01.2021 07:00

Na nedávnej inaugurácii amerického prezidenta zaujali mnohé dámy farebnými voľbami. Zvyčajné zrelé ženy, bývalé prvé dámy stavili na sýte a intenzívne odtiene. Módne portály a blogy si však všimli ešte niekoho.

Ella Emhoff, nevlastná dcéra americkej...
Ella Emhoff, nevlastná dcéra americkej viceprezidentky Kamaly Harrisovej (na snímke s bratom Coleom). Oblečená je v károvanom kabáte s našívanými korálikmi od značky Miu Miu. Autor: SITA/AP, Win McNamee

Reč je o Elle Emhoffovej, nevlastnej dcére novej americkej viceprezidentky Kamaly Harrisovej, ktorá svojou módnou voľbou pritiahla pozornosť značkových nadšencov. Dcéra Douglasa Emhoffa si obliekla na slávnostný deň inaugurácie károvaný kabát so zvýrazneným driekom, aplikovaným golierikom a aplikáciami zo žiarivých korálikov našívaných okolo pliec.

Výtvor pochádzal z dielne talianskej značky Miu Miu a na osobu mladej dámy pritiahol patričnú pozornosť. Nielen však ku nej. Károvaný vzor je pevnou súčasťou zimného obdobia už mnohé roky. Ak sa ho podarí priniesť v inovovanom šate alebo mu dodať pozoruhodný a osviežujúci detail, poteší ešte viac. Kárované kabáty však budú vždy patriť medzi tie nadčasové kúsky vášho šatníka a oplatí sa do jedného či dvoch zainvestovať.

Dámsky
		károvaný kabát Next z kolekcie Emma...
Dámsky
		károvaný vlnený kabát H&M. Zľavnený zo...
+5Dámsky kabát Pinko s
		lemami z falošnej...

Dobrou správou aktuálnych dní sú stále trvajúce výpredaje, v ktorých sa dá ušetriť aj viac ako polovica z pôvodnej ceny vlnených zvrchníkov. My sme pre vás našli osmičku kabátov v rôznej cenovej hladine. Platí však pre ne, že sú v aktuálnom trende a tiež v zľave. Nech sa páči, inšpirujte sa, prípadne aj nakupujte.

A ak máte naozaj šikovné ruky a trúfnete si na to, pokojne si aplikácie korálikov našite na kabát aj vy samy, milé dámy…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #móda #káro #kabát #inaugurácia #Ella Emhoff

+ Vrásky pribúdajú, ale stále vyzeráte dobre nezaťažujte sa tým.
Ak chcete do niečoho investovať, spravte to...

+ Veľa spánku spôsobuje ešte väčšiu únavu, oddýchnuť sa dá aj inak.
Za vše nadčasy a odpracovaný čas,...