Žiarivé farby do ponurých zimných dní! Máme 12 tipov ako si osviežiť šatník

, 22.01.2021 09:00

O žltej farbe sa hovorí ako o farbe roka 2021. Ale nielen to len žiarivý odtieň Illuminating, ktorým sa môžete inšpirovať vo vašom šatníku. Nečakajte na leto!

Dámsky rolák Pinko, predáva sa v zľave za 95 eur.
Dámsky rolák Pinko, predáva sa v zľave za 95 eur. Autor: archív značky

Žiarivé farby sú pútačom pre zrak, ale tiež dokážu šíriť lepšiu náladu, dodať energiu a povzbudiť. To v zimných dňoch, keď slnko stále vychádza a zapadá pomerne rýchlo a na oblohe sa častejšie ako lúče objavujú sivé mraky, nie je málo.

Pracovať s výraznejšími farebnými tónmi môžete v rámci celej garderóby, my sme si v tomto prípade však posvietili na vrchné diely, predovšetkým také, ktoré oceníte v chladnejšom počasí – reč je teda o mikinách, rolákoch, úpletoch či svetroch.

Pri výbere farieb sa fantázii medze nekladú, môžete sa tiež zamerať aj na kombináciu viacerých odtieňov, či už v abstraktnom vzore alebo pri potlači a motívoch. Ako však naznačujú trendy, ktoré sa plynule posúvajú už do budúceho roka, hitom sú práve jednoliate farebné modely, ktoré nechajú vyniknúť intenzívny farebný odtieň.

Výhodou v tomto prípade je najmä fakt, že jednotlivé odevy môžete naozaj nosiť celý rok, pokojne ich zaradiť do šatníka aj na jarné či letné chladnejšie večery. Nezabudnite pritom pri hľadaní podobných farebných kúskov využiť aj stále aktuálny čas odevných zliav. Čoskoro sa skončí, ale šanca, že si ešte zadovážite nejaký ten farebný kus odevu za skvelú cenu, tu stále je.

V galérii nájdete našich 12 inšpirácií na žiarivý záver zimy!

Rolákový úpletový sveter Anna Quan,
		predáva...
Dámsky
		sveter H&M, predáva sa v zľave za
		21,99...
+9Dámsky sveter Desigual
		s motívom
		batiky,...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žltá #zima #žiarivé tóny #trend #oranžová #krikľavá #jas #farba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Skúste do svojho jedálnička zaradiť zdravé jedlá, budete prekvapení účinkami.
Snažte sa vyniknúť, posunie...

+ Na prvom mieste je psychická pohoda, nenúťte sa do žiadnych činností.
Pracovná pauza pre vás nie je...