Teplákové šaty? Nelúčte sa s nimi, máme 9 tipov na komfortný home-office

18.01.2021 07:00

Nezdá sa, že by nás nasledujúce týždne, možno mesiace čakala zmena. Home-office je pre mnohých každodenná nutnosť. Ako sa v ňom cíti komfortne, no zároveň trošku štýlovo? Odpoveďou môžu byť teplákové šaty.

Teplákové šaty H&M, predávajú sa za...
Teplákové šaty H&M, predávajú sa za 19,99 eura. Autor: archív značky

Jasné, neprinášame žiadne nové, ani prevratné informácie – pouplaritu domácej módy zaznamenali obchody s oblečením už počas prvej vlôny pandémie minulý rok na jar. Narástol predaj teplákov, mikín, komfortných legínsov, ale aj pletenín či luxusnejšej teplákoviny – často prizdobenej inými materiálmi či dekoratívnymi detailmi.

V tomto trende bude určite pokračovať aj začiatok roka 2021 – nič s tým nenarobíte. Jedno však môžete, osviežiť si znovu svoju garderóbu pár kúskami športových šiat, ktoré sú ako stvorené na domáce nosenie a pritom v nich nebudete pôsobiť podivne ani pred obrazovkou počítača počas Zoom-callu.

Nosia sa jednoduché farby a veľmi čisté línie, ako dekoratívny prvok sa môže javiť akurát oversized strih, ktorý dodáva siluete trošku iný objem. V tomto prípade však nejde ani tak o siluetu, ako skôr pocit komfortu a pohodlia.

Ten zabezpečujú aj kvalitné materiály. Vyhýbajte sa umeline, ale stavte na bavlnu, prípadne zmesové materiály s prídavkom merino vlny, kašmíru či vlny. Niet predsa nad dobrý pocit počas celého dňa, ktorý nám môže oblečenie sprostredkovať. A to „domáce“ by určite malo.

Teplákové šaty
		Hugo Boss, predávajú sa
		za...
Teplákové šaty
		H&M, predávajú sa za 19,99
		eura.
+6Teplákové šaty
		H&M, predávajú sa za 22,99
		eura.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #teplákovina #šaty #home-office
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V zdravom tele, zdravý duch, ľahšie cvičenie ešte nikomu neublížilo.
Dnes nič neriskujte, nie je na to...

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...