Inšpirácia z kráľovskej rodiny! Červené šaty so vzorom podčiarknu náladu Vianoc

23.12.2020 06:00

Vzorom v módnych rubrikách či radách sú najčastejšie zástupkyne britskej monarchie v čele s vojvodkyňou Kate, občas sa ku nim pridá aj španielska kráľovná Letizia. Ale tentoraz sme po inšpiráciu zaskočili do Nórska.

Nórska kráľovská rodina - zľava: Korunný princ...
Nórska kráľovská rodina - zľava: Korunný princ Prince Haakon, princezná Ingrid Alexandra, princ Sverre Magnus a korunná princezná Mette-Marit pózujú na vianočnej fotografii v Oslo. Autor: SITA/AP, Hakon Mosvold Larsen

Práve severská krajina sa môže pýšiť ďalšou sympatickou kráľovskou rodinou a tiež dámou, ktorej štýl môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy. Reč je o korunnej princeznej Mette-Marit, manželke korunného princa Haakona.

Manželia zverejnili v pondelok oficiálny vianočný záber, na ktorom nechýbajú ani ich dve ratolesti – princezná Ingrid a princ Sverre Magnus. Pozornosť však na seba strhla aj voľba korunnej princeznej v rámci „vianočného“ šatníka.

Blondínka si vybrala výrazný odtieň červenej na šatách, ktorú však dopĺňal aj polo-abstraktný vzor s florálnym dezénom. Strihovo išlo o pomerne jednoduché, no efektné šaty s jemne nariasenými pleciami a zvýrazneným driekom. Sukňová časť sa rozširovala v línii písmena A a na zadnej strane bola o niečo dlhšia než vpredu.

Ak aj u vás patrí obdobie sviatkov k času, ktorý plánujete stráviť v o niečo slávnostnejšej a elegantnejšej garderóbe, možno práve toto je vhodná inšpirácia. V spojení s lodičkami a jemným líčením či úpravou účesu budete určite kraľovať štedrovečernému stolu či silvestrovskej oslave. Aj napriek tomu, alebo možno práve preto, že sa oboje bude niesť v komornej atmosfére, nebojte sa do svojho vzhľadu investovať a urobte si večer, keď sa budete cítiť aj vy ako princezná.

Červené saténové šaty Zara, predávajú sa
		za...
Červené
		šaty Mix z limitovanej kolekcie
		Next,...
+7Červené vzorované
		šaty Ghost London,
		predávajú...
#Vianoce #princezná #Mette-Marit #inšpirácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte na seba príliš prísni, všetko je raz za čas dovolené.
Neodkladajte svoje plány na neskôr, práca...

+ Obmedzujte kalorické a ťažké jedlá, hrozí vám pokazený žalúdok.
S prácou to nepreháňajte, všetko stihnete...