Máme trio štýlových kombinácií: Bude z vás elegantná kráľovná chladných dní!

Kontrast materiálov, vrstvenie, hra s farebnými tónmi odevu a ležérna elegancia - týmto heslom sa môžete riadiť pri výbere zimného outfitu.

04.12.2020 07:00
debata
Britská televízna celebrita Amanda Holden na... Foto: Beretta/Sims / Shutterstock Editorial / Profimedia
Britská televízna celebrita Amanda Holden na ulici v Londýne. Britská televízna celebrita Amanda Holden na ulici v Londýne.

Ako príklad sme si zobrali britskú celebritu a televíznu porotkyňu z talentovej súťaže Amandu Holdenovú. Jej štýl je neprehliadnuteľný a na uliciach Londýna často aj ostro sledovaný. Dôvod je jasný – okrem celebritnosti nositeľky zaujme aj výber odevov, kombinácie, celkový dojem, za ktorý právom dostáva samé dobré „známky“.

Kombinácia podľa značky Mango: Dámsky vlnený...
Kombinácia podľa značky Reserved: Dámsky kabát...
+1Kombinácia podľa značky F&F: Dámsky kabát...

Holden aj túto zimu stavila na kombináciu kontrastu materiálov, keď vlnený kabát skombinovala s lesklou saténovou sukňou. Samozrejme, tenký materiál si v chladnom počasí pýta vhodnú obuv a nepochybne aj hrubé pančuchy. To druhé zostalo ukryté, čižmy, v tóne sukne však vyzerali ukážkovo a sledovali aktuálny trend topánok s masívnejšou a voľnejšou sárou a tiež atypickou dĺžkou tesne pod kolená a nad polovicu lýtok.

V rámci kontrastu materiálov môžete spolu kombinovať tiež vlnu s kožou, alebo umelou kožou. Zaujímavo však funguje aj mix vlneného úpletu či vlneného dezénu na kabáte s flitrami a leskom, či už je reč o lurexovom materiáli alebo modeloch s flitrami našívanými na látke.

V galérii nájdete tri rozmanité inšpirácie. Veríme, že vás aspoň jedna z nich nadchne a možno inšpiruje.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #inšpirácia #Amanda Holden #kombinácia #zimný look

+ Nemali by ste odkladať očkovanie, inak hrozia vážne ochorenia v cudzine.
Riskovanie s hazardom vás...

+ Dostanete sa do výbornej duševnej kondície a vaše zdravie pookreje.
Vyhýbajte sa zbytočným nákupom,...