Mikuláš bez kalórií, ale nie bez malých potešení! Tipy na drobné darčeky pre dámy

Drobnosti, ktoré povedia - myslím na teba. Inšpirujte sa naším výberom darčekov, ktorými na sviatok svätého Mikuláša určite potešíte.

, 27.11.2020 11:00
mikuláš, žena, vianoce, darček, úsmev, sviatky Foto:
Čím potešiť dámu na Mikuláša?

Mikuláš klope na dvere… Dopriať malé prekvapenie blízkym, hoci už dávno nečakajú na Mikuláša, ktorý chodí cez balkón, je pekným zvykom. Potešiť svoju polovičku malou drobnosťou? Určite áno… Namiesto sladkých pokušení však skúste vybrať čosi iné. Veď ktorá dáma by chcela pred sviatkami vidieť na váhe nejaké to kilo navyše… Veru žiadna.

Preto sa treba radšej poobzerať po prekvapeniach bez kalórií – jemné a zvodné kúsky bielizne, omamné vône či niečo štýlové do kuchyne?

Mikulášske inšpirácie pre dámy: 1: Parfumová...
darčeky Mikulášske inšpirácie pre dámy: 1: Parfumová voda a shower cream Miss Giordani Intense, Oriflame 2: Deka, KIK 3: Gélová maska na očné okolie, Avon 4: Podprsenka Triola, 5. Pekáč s čiernym vrchnákom Monte 6: Sada sviečok s vianočným motívom, Ikea

Drobnosti, ktoré povedia – myslím na teba. Štýlovou peňaženkou nešliapnete vedľa, ohromíte aj adventným kalendárom plným kozmetických prípravkov. Nechajte sa inšpirovať drobnosťami, ktorými o pár dní určite nesklamete.

Mikulášske inšpirácie pre dámy: Overal s...
mikuláš Mikulášske inšpirácie pre dámy: Overal s vianočným motívom, KIK, 2: Hodvábna maska na spanie Silke, WestwingNow.sk, 3: Porcelánový čajník, Tchibo, 4: Adventný kalendár plný krásy Oriflame, 5: Tekuté očné tiene Avon, 6: Dámska peňaženka VUCH

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #tipy na darčeky #Mikuláš #darčeky

+ Nenamýšľajte si, že nie ste úplne v poriadku, je to nezmysel.
Získate informáciu, ktorá vám pomôže do...

+ Namiesto kávy skúste piť zelený čaj, spraví rovnakú prácu a prospeje vám.
Zrekapitulujte si znovu svoje pracovné...