Perly ako symbol zimy! V šatníku ich nájdete všade, inšpirujte sa (18-krát) s nami!

, 26.11.2020 07:00

Ktohovie, čím to bude, ale pre mnohých sú perly akýmsi symbolom zimného obdobia. Možno je to tým, že pripomínajú ľad či snehové vločky?

Dámsky sveter so zašívanými perličkami Mango....
Dámsky sveter so zašívanými perličkami Mango. Predáva sa za 59,99 eura. Autor: archív značky

Alebo je to skrátka faktom, že práve v zimnom období a pri nosení tmavších a tlmenejších farieb sú to práve perlové dekorácie, ktoré dodávajú odevom či doplnkom nový dekoratívny rozmer.

Drobné či väčšie koráliky v tvare perál nie sú pri využívaní v móde žiadnou novinkou. Budete však prekvapená, kde všade ich nájdete v tejto sezóne. Perlové dekoratívne detaily sa objavujú na pulóvroch a úpletoch, niekde zdobia oblasť hrudníka či celý odev, inde sú len decentným zdobením – napríklad na leme rukávov či golieri.

Perličky sa však nevyhýbajú ani denimovým nohaviciam alebo klasickým úzkym dámskym nohaviciam, kde sa z nich stáva variácia na smokingový bočný lampas. A potom sú to, samozrejme, mnohé doplnky, čiapky, rukavice, šály, ale aj čižmy či topánky, kde môžete nájsť perly.

Ich najpríťažlivejším atribútom je nežnosť a jemnosť, na dámskom odeve fungujú naozaj na jednotku a rozhodne stojí za to vyskúšať aspoň jeden či dva podobné kúsky vlastniť. S poklesom ukazovateľa na teplomeri odporúčame už spomenuté úplety, ale inšpiráciu všehochuti nájdete aj v našej galérii.

Dámsky
		pulóver s perlovým lemom okolo
		krku...
Dámsky
		pulóver s perlovou nášivkou H&M,
		predáva...
+15Dámske rukavice s
		perlovými detailmi Liu
		Jo,...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zima 2020 #trend #perly #móda #detail
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V zdravom tele, zdravý duch, ľahšie cvičenie ešte nikomu neublížilo.
Dnes nič neriskujte, nie je na to...

+ Zdravie je prvoradé, myslite naň pri všetkých športových činnostiach.
V práci to prebehne v pokojnom...