Kabát za menej ako 100 eur! Jeden predviedla aj krásna Diane Kruger, my máme tipy

24.11.2020 07:00

Dámsky kabát na zimu rozhodne nemusí stáť stovky eur. A jedným z dobrých príkladov je aj známa herečka Diane Kruger.

Herečka Diane Kruger v uliciach New Yorku...
Herečka Diane Kruger v uliciach New Yorku oblečená v kabáte značky Mango. Autor: Elder Ordonez / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Jedna z najštýlovejších hviezd Hollywoodu, s ktorou spolupracujú značky ako Chanel, sa len nedávno objavila v uliciach New YOrku. Ako inak, štýlovo vystrojená. Kombináciu čierneho roláku a kožených nohavíc doplnila masívnymi šnurovacími topánkami, baretkou a trendovým kabátom s mierne skrátenými rukávmi a v oversized strihu.

Na prvý pohľad by vás možno napadlo, že ide o nejaký drahý odevný kúsok z ponuky luxusných značiek, módni odborníci však vypátrali, že Kruger si na seba obliekla kabát známej španielskej značky Mango, pričom jeho cena sa pohybuje pod hranicou 100 eur.

Plavovláska je živým dôkazom, že zimná výbava naozaj nemusí byť tvorená len luxusnými a finančne náročnejšími kusmi odevov, aby vyzerala dobre a zaujala nejedno oko na ulici či v kancelárii. Alebo oko v hľadáčiku objektívu!

Samozrejme, ponuka na trhu je pestrá a my sme pre vás našli deväť inšpirácií zimných kabátov pod sto eur. Niektoré sú z vlnenej zmesi, strihovo podobné tomu, čo predvádzala aj Kruger. Iné sú viac vyúžené, elegantnejšie a ženskejšie. Nech sa páči, pozrite si ich nižšie.

Dámsky kabát Next z
		kolekcie Emma Willis
		pre...
Dámsky kabát F&F,
		predáva sa za 29,99 eura.
+7Dámsky kabát Mango,
		predáva sa za 99,99 eura.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kabát #jesenné outfity pod 100 eur #Diane Kruger
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreťažujte svoje telo, doprajte mu dostatok odpočinku a regenerácie.
Ak sa nebudete snažiť a pracovať na...

Nezanedbávajte preventívne prehliadky u vášho obvodného lekára.
Svoje financie si kontrolujte,...