Aj počas pandémie našlo Slovensko modelingové hviezdy! Toto sú víťazi

11.11.2020 13:30

Napriek obmedzeným podmienkam, ktoré so sebou prináša súčasná situácia vo svete, tento rok spoznala modelingová súťaž Elite Model Look svojich víťazov za Slovensko a Česko.

Víťazka Zuzana Hodáková.
Víťazka Zuzana Hodáková. Autor: archív Elite Model Managment

Ročník s dvoma nulami a dvoma dvojkami prebehol novým spôsobom, svetové finále prebehne v online priestore. Práve do neho postupujú štyria víťazi, dve dievčatá a dvaja chlapci reprezentujúci Slovensko a Česko. Národnými víťazmi sa stala Zuzana Hodáková a Adam Cmarko za Slovenskú republiku a Victoria Carinne Lavers a Tony Tieku za Českú republiku. Svetoví víťazi budú oznámení 16. decembra.

Kastingy
		modelingovej súťaže Elite Model Look...
Kastingy
		modelingovej súťaže prebiehali za...
+6Ambasádorka za
		Slovensko Michaela Kocianová...

Víťazky a víťazi súťaže Schwarzkopf Elite Model Look majú sľubne nakročené k tomu uspieť i na svetovej modelingovej scéne, čo potvrdzujú svetové úspechy výhercov z minulých ročníkov projektu. „V tejto náročnej dobe ma veľmi potešila obrovská účasť na kastingoch a zároveň vysoký počet online prihlásených," uviedol Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

Slovenský víťaz Adam Cmarko.
Slovenský víťaz Adam Cmarko. Autor: archív Elite Model Managment

"Bohužiaľ, nebolo možné realizovať tento rok štandardné sústredenie a slavnostný galavečer na Pražskom hrade, čiže všetkých predvybraných skvelých adeptov postúpime do ročníku 2021, aby neboli ukrátení o tento jedinečný zážitok. Benefit teda ostáva na strane tohtoročných víťazov, kde sme zaznamenali obrovský úspech v podobe prebojovania sa slovenského a českého finalistu do TOP 5, v kategórii žien sa do TOP 10 dostala nielen slovenská a česká finalistka, ale i nami objavená chorvátska a ruská zástupkyňa. V tomto roku sme vzhľadom na to, že celé svetové finále prebieha v online priestore, mali možnosť dať šancu aj finalistom z iných krajín. Rád by som poďakoval i všetkým partnerom projektu, ktorí pri nás stoja,“ dodal Jány, riaditeľ súťaže.

V priebehu augusta a septembra sa uskutočnilo za sprísnených hygienických podmienok v obchodných centrách po celej Slovenskej a Českej republike celkovo 21 castingov, ktoré prilákali pozornosť vysokého počtu mladých žien a mužov. Následne boli agentúrami Elite Bratislava a Elite Prague a organizátormi súťaže nominovaní národní víťazi do celosvetového finále. Medzinárodná porota zložená z modelingových profesionálov vybrala TOP 20 finalistov za rok 2020. V období do vyhlásenia výsledkov svetového finále Elite Model Look sa národní víťazi zúčastnia online sústredenia pod vedením modelingových hviezd ako Coco Rocha, Josephine Le Tutour alebo Cameron Dallas.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#víťazi #online #finále #Elite Model Look
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku