Nielen vojvodkyňa Kate, aj Ivanka Trump recykluje šaty! Letný biely model ako dôkaz

30.10.2020 09:00
Ivanka Trump
Ivanka Trump počas aktuálnej návštevy Miami v šatách značky Alexis Gyles. Autor: ,

Šaty za vyše 900 dolárov sme už na dcére amerického prezidenta videli v roku 2019. Pristanú jej, čo poviete?

Pri príležitosti nadchádzajúcich prezidentských volieb sa do predvolebného kolotoča zapojila aj dcéra Donalda Trumpa, 38-ročná Ivanka Trump. O tom, že trojnásobnej mame jej rokmi overený elegantný štýl pristane, niet pochýb. Vo svojich módnych voľbách málokedy šliapne vedľa – väčšinou vzhľadom ohúri.

Ivanka Trump počas aktuálnej návštevy Miami v...
Ivanka Trump počas aktuálnej návštevy Miami v šatách značky Alexis Gyles. Autor: SITA/AP, Wilfredo Lee

Stalo sa tak počas jej návštevy v Miami, v „Bayfront Park Amphitheater“, kedy sa Ivanka predviedla pred objektívmi v bielom modeli značky Alexis Gyles. Ide o šaty, ktoré sme už na nej videli v apríli 2019, počas jej návštevy na Pobreží Slonoviny. Pôvodná cena modelu bola vyše 900 dolárov, aktuálne sa dajú elegantné letné šaty zaobstarať za cenu podstatne nižšiu, za 595 dolárov.

Ivanka Trump v roku 2019 v bielych šatách...
Ivanka Trump v roku 2019 v bielych šatách značky Alexis Gyles počas návštevy na Pobreží Slonoviny. Autor: SITA/AP, Jacquelyn Martin

Obľúbené kúsky zo svojho šatníka recyklujú mnohé známe dámy – zvlášť u vojvodkyne Kate si médiá všímajú, že v rovnakých šatách sa na verejnosti objavuje so železnou pravidelnosťou, čo jej pridáva, samozrejme, body k dobru.

Keďže dcéra Donalda Trumpa vytvorila v minulosti aj vlastnú módnu líniu a sama má za sebou modelingovú kariéru, je v tejto sfére naozaj „doma“. Počas svojho modelingového obdobia pracovala pre prestížne značky ako ako Versace či Hilfiger.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #model #Ivanka Trumpová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku