Salma Hayek oslávila 54 rokov v bikinách! Žiari aj v gala, toto je 20 TOP lookov

V jej prípade sa zdá, že to ani nie je možné, ale herečka Salma Hayek oslávila narodeniny. Od stredy 2. septembra je oficiálne 54-ročná dáma. Ktorá rovesníčka by netúžila vyzerať ako ona?!

03.09.2020 15:02
1

Mexická rodáčka si zjavne dobre uvedomuje, že príroda je k nej milosrdná a proces starnutia predsa len pomalší než u väčšiny bežných žien. Dôkazom sú aj nové zábery z dovolenky v Grécku, ktoré zverejnila herečka na svojom Instagrame.

„Hádajte, kto zajtra oslávi 54 rokov? A nie, toto nie je spomienková foto z minulosti,“ napísala herečka k záberu v čiernych jednodielnych plavkách, slnečných okuliaroch a s masívnym slameným klobúkom na hlave. Na ďalšej fotografii je potom zachytený detail jej tváre, ktorá vyzerá skutočne ako bez jedinej vrásky.

Hviezda filmu Frida, ktorú v úvode kariéry preslávila rola upírskej tanečnice v horore Od súmraku do úsvitu, si počas rokov pôsobenia v Hollywoode upevnila pozíciu krásnej ženy a sexsymbolu. K tomu sa postupne pridala aj rola matky, manželky a aktivistky, ktorá sa snaží pomáhať v núdzi.

A pri tom všetkom je to aj kráska z červených kobercov, ktorú aj vďaka manželstvu s finančníkom a šéfom luxusnej skupiny Kering Francoisom Henri Pinaultom obliekajú tie najslávnejšie módne domy na svete. My sme si zaspomínali práve na momenty z červeného koberca. Pozrite sa na ne s nami.

Herečka
		Salma Hayek na zábere z roku 1997 v...
Rok 1997 -
		Salma Hayek a jej úspešné ťaženie...
+17Rok 2001 - Salma Hayek
		predvádza svoje sexi...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #vek #Salma Hayek #krása #jubileá hviezd #červený koberec

+ Nenamýšľajte si, že nie ste úplne v poriadku, je to nezmysel.
Získate informáciu, ktorá vám pomôže do...

+ Namiesto kávy skúste piť zelený čaj, spraví rovnakú prácu a prospeje vám.
Zrekapitulujte si znovu svoje pracovné...