Salma Hayek oslávila 54 rokov v bikinách! Žiari aj v gala, toto je 20 TOP lookov

03.09.2020 15:02

V jej prípade sa zdá, že to ani nie je možné, ale herečka Salma Hayek oslávila narodeniny. Od stredy 2. septembra je oficiálne 54-ročná dáma. Ktorá rovesníčka by netúžila vyzerať ako ona?!

Mexická rodáčka si zjavne dobre uvedomuje, že príroda je k nej milosrdná a proces starnutia predsa len pomalší než u väčšiny bežných žien. Dôkazom sú aj nové zábery z dovolenky v Grécku, ktoré zverejnila herečka na svojom Instagrame.

„Hádajte, kto zajtra oslávi 54 rokov? A nie, toto nie je spomienková foto z minulosti,“ napísala herečka k záberu v čiernych jednodielnych plavkách, slnečných okuliaroch a s masívnym slameným klobúkom na hlave. Na ďalšej fotografii je potom zachytený detail jej tváre, ktorá vyzerá skutočne ako bez jedinej vrásky.

Hviezda filmu Frida, ktorú v úvode kariéry preslávila rola upírskej tanečnice v horore Od súmraku do úsvitu, si počas rokov pôsobenia v Hollywoode upevnila pozíciu krásnej ženy a sexsymbolu. K tomu sa postupne pridala aj rola matky, manželky a aktivistky, ktorá sa snaží pomáhať v núdzi.

A pri tom všetkom je to aj kráska z červených kobercov, ktorú aj vďaka manželstvu s finančníkom a šéfom luxusnej skupiny Kering Francoisom Henri Pinaultom obliekajú tie najslávnejšie módne domy na svete. My sme si zaspomínali práve na momenty z červeného koberca. Pozrite sa na ne s nami.

Herečka
		Salma Hayek na zábere z roku 1997
		v...
Rok 1997 -
		Salma Hayek a jej úspešné
		ťaženie...
+17Rok 2001 - Salma Hayek
		predvádza svoje
		sexi...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vek #Salma Hayek #krása #jubileá hviezd #červený koberec
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Čaká vás pokojný a ničím nerušený deň, tak si ho nepokazte stresom.
Nezanedbávajte priateľstvá, ktoré...

+ Nemáte dôvod odkladať dohodnuté stretnutie s lekárom, prekonajte strach.
Nenechajte sa zlákať lacným...