Sivá, bordová, sýte a intenzívne odtiene: Aké sú hity jesene na nechtoch?

02.09.2020 09:30

Koniec žiarivých a farebných tónov na nechtoch?! Na túto otázku si musíte dať odpoveď sami, my vám pomôžeme s tipmi.

Lak na nechty Essie,
		odtieň Bahama Mama. Info
		o...
Lak na nechty Diorific
		Vernis, odtieň
		Dream....
+9Lak na nechty Dior
		Vernis, odtieň Now. Za
		770...

So záverom leta a príchodom tej „vážnejšej“ a občas aj pochmúrnejšej časti roka sa menia aj preferencie žien po celom svete v otázke ich manikúry. Je to vlastne celkom pochopiteľné, že mnohé z vás túžia v jesennom období po tlmenejších, sýtejších či výraznejších, no zároveň tmavších odtieňoch na rukách.

Tým sa často riadi aj ponuka značiek, ktorá dva či niekedy aj tri-štyrikrát do roka uvádzajú na trh nové produkty v rámci lakov na nechty. Jedným z horúcich hitov sezóny bude určite sivá farba a tú by ste mohli pokojne vyskúšať aj na vašich nechtoch. K nej sa potom pridávajú intenzívne odtiene fialovej, či napríklad sýta žltá alebo tmavozelená.

Samozrejme, v tomto všetkom má svoje pevné miesto klasika v červených odtieňoch. Napríklad jeden z horúcich očakávaných hitov jesene bude odtieň od značky Yves Saint Laurent v priam krikľavej červenej farbe. Netreba však zabudnúť ani na vínové farby, odtiene burgundskej, s červenkastým, fialovým alebo hnedým nádychom. A inšpirácie môžete nájsť aj v našej galérii. Pozrite si ju vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zmena #trend #lak na nechty #jeseň #farebnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri sedení neprekrižujte nohu cez nohu. Žili trpia, pretože krv v nich neprúdi.
Finančná...

+ Ranná cigareta a káva by nemali byť váš začiatok do dňa.
V práci sa vám podarí podať lepší výkon,...